• 2022_05_jaro
Playlist

Živé vysílání

06:00 Přehled pořadů, písničky
06:15 Tichý čas
06:25 Písničky
06:45 Biblická úvaha
O šťastném životě
07:00 Modlitby podle Bible
Římanům 5. kapitola (R)
07:30 Písničky

Vysíláním vás provází

Týdenní program Rádia 7

Programové schema

  • 00:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Péče o charakter v míru i ve válce (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Jan Hábl
    01:00Interval
    Krajina Ró: Hotel blázen (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    02:00Písničky

    02:15HLáska
    Být influencerem (R)
    Moderuje: Markéta Bártová
    Host: Světlana Mašková
    02:45Písničky

    03:00Za obzor
    Švédsko (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Kristýna Vrchotová, ptá se: Lucie Endlicherová
    04:00Písničky

    04:15#nofilter
    Talkshow: NE od Boha, jak slyšet Ducha svatého a nebe podle teenagerů (R)
    Hovoří: Milan Michalko, Tom Michalko, Naďa Panová
    04:45Písničky

    05:15Život víry
    Tomáš Cvejn (R)
    Hovoří: Tomáš Cvejn
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    O šťastném životě
    Autor, čte: Aleš Navrátil
    07:00Modlitby podle Bible
    Římanům 5. kapitola (R)
    Hovoří: Anna Vojtová
    07:30Písničky

    07:50Myšlenka na den
    Udílí Bůh amnestie?
    Autor, čte: Hana Weignerová
    08:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Předznamenání života: Válka
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Marie Raisiglová
    09:00Kalendárium, Pozvánky, Magazíny

    09:30Tematická sobota
    O výchově
    Moderuje: Markéta Bártová
    Host: Zdeňka Neumannová
    11:00Fortepiano
    Drobná potěšení (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Pavel Pilárik
    12:05Pohovka
    Bethel: Homecoming (R)
    Moderuje: Lubomír Honek
    13:00Korálky

    Moderuje: Broňa Procházková
    14:00Večer pod lampou
    Lukáš Targosz: Křesťanství v pěti slovech (1) (R)
    Autor, čte: Lukáš Targosz
    15:00Písničky z archivu
    Písně o modlitbě
    Připravil: Jiřina Gina Čunková
    15:30Studna slova
    Zjevení (19/78): Dveře otevřené do nebe
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Hovoří: Jiří Hurta
    15:45Písničky

    16:00Poklady z archivu
    Kain a Abel
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Scénář: Kateřina Hodecová
    17:00Kudy kam
    Můžou si za to sami (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Marek Prosner
    18:05Myšlenka na den
    Udílí Bůh amnestie? (R)
    Autor, čte: Hana Weignerová
    18:10Kalendárium, Pozvánky, Magazíny

    19:00Akademie
    Příběh, děti, věk - jak bych jim to řek´?
    Hovoří: Radomír Kalenský
    20:00Písničky

    20:15Ke kořenům
    Izajáš (21/46): Osudy Judska a králů
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Gabriela Ivana Vlková
    21:00Jazzový klub
    Christensen, Dinesen, Sonne: Blessings
    Moderuje: Antonín Strnad
    22:00Bohoslužba
    Modlitba před bitvou (R)
    Káže: Jiří Bukovský
    23:15Zákoutí
    S blízkými je to nejtěžší (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Vítek Novotný
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Ke kořenům
    Izajáš (21/46): Osudy Judska a králů (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Gabriela Ivana Vlková
    01:00Akademie
    Příběh, děti, věk - jak bych jim to řek´? (R)
    Hovoří: Radomír Kalenský
    02:00Písničky

    02:45Základy
    Základy (2/16): Kdo je Ježíš Kristus? (R)
    Hovoří: Stanislav Cikalo
    03:00Poklady z archivu
    Kain a Abel (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Scénář: Kateřina Hodecová
    04:00Písničky z archivu
    Písně o modlitbě (R)
    Připravil: Jiřina Gina Čunková
    04:30Biblická úvaha
    O šťastném životě (R)
    Autor, čte: Aleš Navrátil
    04:45Písničky

    05:15Bohoslužba archiv
    O připravenosti (R)
    Káže: Petr Ministr
    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Studna slova
    Zjevení (19/78): Dveře otevřené do nebe (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Hovoří: Jiří Hurta
    07:00Čtení z Bible

    08:00Sváteční slovo
    Bible
    Autor, čte: Petr Raus
    08:10Písničky

    09:00Bohoslužba
    Proměna duše
    Káže: Petr Petrášek
    10:15Život víry
    Tomáš Cvejn (R)
    Hovoří: Tomáš Cvejn
    10:45Písničky

    11:00Rozmarýna
    Být pěstouny (R)
    Moderuje: Petra Veselá
    Host: Alena Bischofová
    12:00Sváteční slovo
    Bible (R)
    Autor, čte: Petr Raus
    12:05Interval
    Krajina Ró: Hotel blázen (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    13:00Kormidlo
    U Tří oříšků (6/6): O velké řepě
    čte: Lenka Malinová, Jitka Vyležíková, Kateřina Hodecová, Lída Hojková, Bohdanka Medřická
    14:00Poklady z archivu
    Kain a Abel (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Scénář: Kateřina Hodecová
    15:00Concertino
    Bach a Chopin
    Moderuje: Dalibor Bakala
    16:00Séla
    Pohled z nebe
    Hovoří: Petr Šandera, Markéta Šanderová
    16:30Písničky z archivu
    Písně o modlitbě (R)
    Připravil: Jiřina Gina Čunková
    17:00Bohoslužba archiv
    Víra
    Káže: Josef Mačák
    18:05Sváteční slovo
    Bible (R)
    Autor, čte: Petr Raus
    18:10Písničky

    18:30Zákoutí
    Dát dál, co člověk dostal
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Hana Ulrychová
    19:00Za obzor
    Švédsko (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Kristýna Vrchotová, ptá se: Lucie Endlicherová
    20:00Písničky

    20:15Doteky
    Když přijdou bouřky (2/2)
    Autor: Charles F. Stanley, čte: Pavel Hromádka
    20:45Písničky

    21:00Modlitby podle Bible
    Římanům 5. a 6. kapitola
    Hovoří: Anna Vojtová
    21:30Písničky

    22:00Řeka života
    Hana Petrová (R)
    Moderuje: Dana Kenningová
    Hovoří: Hana Petrová
    23:00Večer pod lampou
    Lukáš Targosz: Křesťanství v pěti slovech (1) (R)
    Autor, čte: Lukáš Targosz
  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Soudců 14,1-16,14 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Pohovka
    Bethel: Homecoming (R)
    Moderuje: Lubomír Honek
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (12/19) (R)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová
    02:45Písničky

    03:00Rozmarýna
    Být pěstouny (R)
    Moderuje: Petra Veselá
    Host: Alena Bischofová
    04:00Písničky

    04:15Štafeta
    Role muže v rodině (3/5): Kamarád (R)
    Moderuje: Renáta Žemličková
    Host: Milena Mikulková, Stanislav Kocourek, Martin Bušina
    04:45Písničky

    05:00Nejen chlebem
    Bůh zavírá a otevírá (R)
    Hovoří: Dan Drápal
    05:15Písničky

    05:30Séla
    Pohled z nebe (R)
    Hovoří: Petr Šandera, Markéta Šanderová
    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Dámy v nesnázích (3/20): Áda a Sila
    Autor, čte: Petr Plaňanský
    07:00Listárna

    07:30Telefonát, Písničky

    08:05Písničky

    08:30Stopy
    Lucie Ilčenko
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Hovoří: Lucie Ilčenko
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Překročit hranice
    Pravý domov tvé duše (5/12): Zápasy duše
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor, hovoří: Lukáš Targosz, ptá se: Kateřina Hodecová
    09:45Písničky

    10:00Fortepiano
    Nejbližší společník
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Antonín Strnad
    11:00Písničky

    11:15#nofilter
    Predikovatelně iracionální
    Hovoří: Milan Michalko, David Nitra
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (13/19)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová
    13:00Kudy kam
    Můžou si za to sami (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Marek Prosner
    14:15Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Dámy v nesnázích (3/20): Áda a Sila (R)
    Autor, čte: Petr Plaňanský
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Kompas
    David (46): Boží odhalení (R)
    Autor, čte: Marián Možucha
    16:15Písničky

    16:30Magazín

    17:00Jazzový klub
    Christensen, Dinesen, Sonne: Blessings (R)
    Moderuje: Antonín Strnad
    18:05Písničky

    18:30Život víry
    Tomáš Cvejn (R)
    Hovoří: Tomáš Cvejn
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Medové příběhy (4/15)
    Autor: Ľubica Brezovická Šebeková, čte: Jitka Vyležíková
    19:30Písničky

    19:45Uši k duši
    Život v Trojjediném (4/5): Já v Kristu, Kristus ve mně (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Soudců 16,15-17,13
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Momentky

    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Host: Kristýna Urbanová
    22:00Ke kořenům
    Izajáš (21/46): Osudy Judska a králů (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Gabriela Ivana Vlková
    22:45Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (13/19) (R)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Soudců 16,15-17,13 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Momentky
    (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Host: Kristýna Urbanová
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (13/19) (R)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová
    02:45Písničky

    03:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Předznamenání života: Válka (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Marie Raisiglová
    04:00Písničky

    04:15Modlitby podle Bible
    Římanům 5. a 6. kapitola (R)
    Hovoří: Anna Vojtová
    04:45Písničky

    05:00Uši k duši
    Život v Trojjediném (4/5): Já v Kristu, Kristus ve mně (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    05:15Písničky

    05:30Kompas
    David (46): Boží odhalení (R)
    Autor, čte: Marián Možucha
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha

    07:00Magazín
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:05Písničky

    08:30Pravda pod mikroskopem
    Co Darwin netušil (2/5)
    Autor: Dave Fisher, čte: Daniel Zeman, Pavel Hromádka, překlad: Kristýna Adámková
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Základy
    Základy (3/16): Pro Kristus a ne někdo jiný?
    Hovoří: Stanislav Cikalo
    09:40Písničky

    10:00Zákoutí
    Dát dál, co člověk dostal (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Hana Ulrychová
    10:30Písničky

    11:00Písničky

    11:15Průsečíky
    Selhání umělé inteligence
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (14/19)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová
    13:00Fortepiano
    Nejbližší společník (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Antonín Strnad
    14:15Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    (R)
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Překročit hranice
    Pravý domov tvé duše (5/12): Zápasy duše (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor, hovoří: Lukáš Targosz, ptá se: Kateřina Hodecová
    16:15Písničky

    16:30Magazín

    17:00Korálky
    (R)
    Moderuje: Broňa Procházková
    18:05Písničky

    18:30#nofilter
    Predikovatelně iracionální (R)
    Hovoří: Milan Michalko, David Nitra
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Medové příběhy (5/15)
    Autor: Ľubica Brezovická Šebeková, čte: Jitka Vyležíková
    19:30Písničky

    19:45Stopy
    Lucie Ilčenko (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Hovoří: Lucie Ilčenko
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Soudců 18,1-21,25
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Pohovka
    Alltide
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    22:00Akademie
    Příběh, děti, věk - jak bych jim to řek´? (R)
    Hovoří: Radomír Kalenský
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (14/19) (R)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Soudců 18,1-21,25 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Jazzový klub
    Christensen, Dinesen, Sonne: Blessings (R)
    Moderuje: Antonín Strnad
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (14/19) (R)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová
    02:45Písničky

    03:00Fortepiano
    Nejbližší společník (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Antonín Strnad
    04:00Písničky

    04:15Zákoutí
    Dát dál, co člověk dostal (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Hana Ulrychová
    04:45Písničky

    05:00Stopy
    Lucie Ilčenko (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Hovoří: Lucie Ilčenko
    05:15Písničky

    05:30Překročit hranice
    Pravý domov tvé duše (5/12): Zápasy duše (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor, hovoří: Lukáš Targosz, ptá se: Kateřina Hodecová
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Boží děti
    Autor, čte: Saša Štěpánovský
    07:00Magazín
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:05Písničky

    08:30Klika
    Pozor, křehké! (1/5): Na cestě
    Autor, hovoří: Petr Húšť
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Life+
    Food/Jídlo
    Hovoří: Ailsa Randall
    09:45Písničky

    10:00Řeka života
    Watchmann Nee
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Hovoří: Surjomartono Adam, scénář: Kateřina Hodecová
    11:00Písničky

    11:15HLáska
    Pronásledování
    Moderuje: Markéta Bártová
    Host: Jana Trávníčková
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (15/19)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová, Daniel Zeman
    13:00Akademie
    Příběh, děti, věk - jak bych jim to řek´? (R)
    Hovoří: Radomír Kalenský
    14:15Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Boží děti (R)
    Autor, čte: Saša Štěpánovský
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Základy
    Základy (3/16): Pro Kristus a ne někdo jiný? (R)
    Hovoří: Stanislav Cikalo
    16:10Písničky

    16:30Magazín

    17:00Pohovka
    Alltide (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    18:05Písničky

    18:30Průsečíky
    Selhání umělé inteligence (R)
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Medové příběhy (6/15)
    Autor: Ľubica Brezovická Šebeková, čte: Jitka Vyležíková
    19:30Písničky

    19:45Pravda pod mikroskopem
    Co Darwin netušil (2/5) (R)
    Autor: Dave Fisher, čte: Daniel Zeman, Pavel Hromádka, překlad: Kristýna Adámková
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Rut 1,1-14
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Kudy kam
    Zatím je to v pohodě
    Hovoří: Petr Janoušek
    22:00Concertino
    Bach a Chopin (R)
    Moderuje: Dalibor Bakala
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (15/19) (R)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová, Daniel Zeman
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Rut 1,1-14 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Kudy kam
    Zatím je to v pohodě (R)
    Hovoří: Petr Janoušek
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (15/19) (R)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová, Daniel Zeman
    02:45Písničky

    03:00Večer pod lampou
    Lukáš Targosz: Křesťanství v pěti slovech (1) (R)
    Autor, čte: Lukáš Targosz
    04:00Písničky

    04:15Průsečíky
    Selhání umělé inteligence (R)
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    04:45Písničky

    05:00Pravda pod mikroskopem
    Co Darwin netušil (2/5) (R)
    Autor: Dave Fisher, čte: Daniel Zeman, Pavel Hromádka, překlad: Kristýna Adámková
    05:15Písničky

    05:30Základy
    Základy (3/16): Pro Kristus a ne někdo jiný? (R)
    Hovoří: Stanislav Cikalo
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha

    07:00Magazín
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:05Písničky

    08:30Nejen chlebem
    Já a Otec jsme jedno
    Hovoří: Dan Drápal
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:45Písničky

    10:00Rozmarýna

    Moderuje: Lída Pohanková
    11:00Písničky

    11:15Štafeta
    Role muže v rodině (4/5): Partner
    Moderuje: Renáta Žemličková
    Host: Milena Mikulková, Stanislav Kocourek, Martin Bušina
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (16/19)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová, Daniel Zeman
    13:00Řeka života
    Watchmann Nee (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Hovoří: Surjomartono Adam, scénář: Kateřina Hodecová
    14:15Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    (R)
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Life+
    Food/Jídlo (R)
    Hovoří: Ailsa Randall
    16:15Písničky

    16:30Magazín

    17:00Kormidlo
    U Tří oříšků (6/6): O velké řepě (R)
    čte: Lenka Malinová, Jitka Vyležíková, Kateřina Hodecová, Lída Hojková, Bohdanka Medřická
    18:05Písničky

    18:30HLáska
    Pronásledování (R)
    Moderuje: Markéta Bártová
    Host: Jana Trávníčková
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Medové příběhy (7/15)
    Autor: Ľubica Brezovická Šebeková, čte: Jitka Vyležíková
    19:30Písničky

    19:45Klika
    Pozor, křehké! (1/5): Na cestě (R)
    Autor, hovoří: Petr Húšť
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Rut 1,15,-2,2
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Interval
    Letní kapela
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    22:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Předznamenání života: Válka (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Marie Raisiglová
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (16/19) (R)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová, Daniel Zeman
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Rut 1,15,-2,2 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Concertino
    Bach a Chopin (R)
    Moderuje: Dalibor Bakala
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (16/19) (R)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová, Daniel Zeman
    02:45Písničky

    03:00Řeka života
    Watchmann Nee (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Hovoří: Surjomartono Adam, scénář: Kateřina Hodecová
    04:00Písničky

    04:15Doteky
    Když přijdou bouřky (2/2) (R)
    Autor: Charles F. Stanley, čte: Pavel Hromádka
    04:45Písničky

    05:00Klika
    Pozor, křehké! (1/5): Na cestě (R)
    Autor, hovoří: Petr Húšť
    05:15Písničky

    05:30Life+
    Food/Jídlo (R)
    Hovoří: Ailsa Randall
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Dámy v nesnázích (4/20): Potíže s anonymitou
    Autor, čte: Petr Plaňanský
    07:00Magazín
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:05Písničky

    08:30Uši k duši
    Život v Trojjediném (5/5): Nová, bezprecedentní realita
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host, autor, čte: Marek Macák
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Kompas
    David (47): Narození Šalamouna
    Autor, čte: Marián Možucha
    09:45Písničky

    10:00Za obzor

    11:00Písničky

    11:15Život víry

    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (17/19)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová, Daniel Zeman
    13:00Rozmarýna
    (R)
    Moderuje: Lída Pohanková
    14:15Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Dámy v nesnázích (4/20): Potíže s anonymitou (R)
    Autor, čte: Petr Plaňanský
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:15Písničky

    16:30Listárna

    17:00Interval
    Letní kapela (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    18:05Písničky

    18:30Štafeta
    Role muže v rodině (4/5): Partner (R)
    Moderuje: Renáta Žemličková
    Host: Milena Mikulková, Stanislav Kocourek, Martin Bušina
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Medové příběhy (8/15)
    Autor: Ľubica Brezovická Šebeková, čte: Jitka Vyležíková
    19:30Písničky

    19:45Nejen chlebem
    Já a Otec jsme jedno (R)
    Hovoří: Dan Drápal
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Rut 2,3-14
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Večer pod lampou

    Autor, čte: Lukáš Targosz
    22:00Momentky
    (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Host: Kristýna Urbanová
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (17/19) (R)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová, Daniel Zeman
    23:45Písničky

Vytisknout E-mail

Save
Nastavit cookies
Aby vše správně fungovalo, používáme soubory cookie. Některé jsou nutné pro chod webu, jiné umožňují měřit návštěvnost.
Přijmout všechny
Odmítnout všechny
Analytics
Cookies používané k měření návštěvnosti.
Google Analytics
Přijmout
Odmítnout