• Podzim 2021
Playlist

Živé vysílání

09:00 Kalendárium, Pozvánky
09:30 Life+
From the Philipines to Brno / Z Filipín v Brně
09:45 Písničky
10:00 Řeka života
Marie Stárková
11:00 Písničky
11:15 HLáska
Jak začít (1/2)

Vysíláním vás provází

Stopy

images/porady/stopy.png

Vydat se aspoň ve vzpomínkách po stopách Božího působení v životě – to přináší nečekané obohacení jak pro samotného aktéra příběhu, tak pro ty, s nimiž své vyprávění sdílí.

Vysílací časy: pondělí 8:30 / repríza: úterý 19:45 / pouze na Radiu Proglas: pondělí 10:15
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Bohdana Gillíková
Odpovědný redaktor: Bohdana Gillíková

Jindřich Klička

Co všechno je potřeba udělat pro to, aby se člověk setkal s Bohem? Jindřich Klička z Litomyšle se od dětství věnoval hledání odpovědi na otázku, jaký má život smysl. Cestoval po světě, až si z Nového Zélandu přivezl vědomí, že Bůh je. Měl ale překročit další překážku - pocit, že dostat se k Němu a objevit tak smysl svého bytí, vyžaduje velkou námahu a není to jednoduché. Jeho příběh vám přináší relace Stopy v pondělí 25. října ráno na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Jiří Dohnal

Když se řekne "misionář", pořád to v mnohých z nás vzbuzuje nejrůznější představy - zejména ale představu zralého a duchovního člověka. Ale někde na začátku by určitě nikdo neřekl, že "...zrovna z tohoto kluka bude pastor..!" Přesně takový byl Jiří Dohnal, který už 25 let slouží v Chorvatsku tamním lidem. Jeho příběh začal kdysi v jednom národním podniku v Havířově - poslouchejte Stopy v pondělí 1. listopadu po 8:30 na Rádiu 7 nebo od 10:15 na Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.