• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

07:00 Čtení z Bible
08:00 Sváteční slovo
Nejen o pohádkách
08:10 Písničky
09:00 Bohoslužba
Komu Bůh naslouchá
09:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Nejen o pohádkách


Fortepiano

images/porady/forte.png

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: pondělí 10:00 / repríza: úterý 13.00, středa 03.00, sobota 11:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou SMS na číslo: 608 566 773 a také telefonicky na čísle: 515 535 485.

Covidové požehnání

Máme za sebou obtížné období, které obnášelo řadu nepříjemností a problémů. Museli jsme čelit strachu, obavám z šířícího se viru a také nedostatkem kontaktů s lidmi. Co z této doby mohlo vzejít dobrého? Ve Fortepianu 21. června uslyšíme jeden takový pozitivní příběh. O zrození požehnání uprostřed obav a strachu si budeme povídat s Annou Édes. Na rozhovor se těší Lenka Malinová od 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Pomoc bližním jako povinnost

V posledním červnovém Fortepianu navážeme na téma, jak bychom měli jako křesťané fungovat ve společnosti, kde žijeme. S kazatelem Zdeňkem Kašpárkem, který vystřídal řadu profesí i prostředí, zabrousíme do sociální sféry. Máme jako křesťané povinnost pomáhat bližním A jak? Tyto i další otázky budeme probírat 28. června od 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.