• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

08:00 Sváteční slovo
Nejen o pohádkách
08:10 Písničky
09:00 Bohoslužba
Komu Bůh naslouchá
09:45 Písničky
10:15 Život víry
Stanislav Menšík (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Nejen o pohádkách


Poklady z archivu

images/porady/poklad.png

Za léta fungování české redakce Trans World Radia a vysílání Rádia 7 obsahuje náš archiv spoustu perel, které by bylo škoda občas nepřipomenout – a přesto už by v „běžném“ provozu působily trošku antikvárně. Není nic lepšího, než začít lovit Poklady z archivu. Pokud víte o příspěvku, který podle vás stojí za to vynést znovu na světlo, určitě nám o něm dejte vědět.
Vysílací časy: sobota 16:00 / repríza: neděle 14:00 / noční repríza: neděle 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Helena Brdečková

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Kde bereme jistotu ve víře

Každá pojišťovna bude apelovat na své klienty s nejrůznějšími nabídkami jistot a pokrytí všech nebezpečí života. Také relace Poklady z archivu bude věnována jistotě - ovšem k pojištění se během hodiny, kterou strávíme s Alešem Bartoškem, vlastně ani nestihneme dostat. Uslyšíte 12. června po 16 hodině na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Biblická jména

Říkává se "nomen omen", tedy doslovně jméno-znamení. Tohle úsloví pochází z latiny a označuje osobu nebo místo, které vyjadřuje charakteristickou vlastnost svého nositele. Jen si vzpomeňte třeba na Molièrovu komedii Lakomec, kde je hlavní postavou Harpagon (latinsky Harpago znamená loupit), nebo na pohádkové příběhy Dlouhý, Široký a Bystrozraký, Otesánek, strýček Skrblík, Asterixova dobrodružství nebo sérii o Harrym Potterovi. I biblická jména mívají svůj důležitý význam a právě o tom vyprávěl profesor Starého zákona Jan Heller v rozhovoru, který vám nabídneme v Pokladech z archivu - poslouchejte v sobotu 19. června

Vytisknout E-mail

Umění odpočívat

Léto, prázdniny a dovolené jsou už opravdu za dveřmi a v letošním zvláštním roce odpočinek potřebujeme asi o to víc. Mnoho věcí jsme dlouho nemohli dělat - ale cítíme se čerstvější a odpočinutější? Inu, ta pravá podstata asi bude v něčem jiném; v čem, po tom můžete pátrat při poslechu relace Poklady z archivu, ve které pro vás vybíráme do nejlepší, co jsem za uplynulé roky nahráli. Poslouchejte 26. června odpoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.