• 2021 advent
Playlist

Živé vysílání

00:45 Písničky
01:00 Momentky
(R)
02:00 Písničky
02:15 Čtení na pokračování
George Cooper: Josefův příběh (6/15) (R)
02:45 Písničky
03:00 Na sobotní frekvenci Proglasu
Věř, běž, dokážeš (R)

Vysíláním vás provází

Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00, sobota 0:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Duchoslav, Dan Skokan
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Věř, běž, dokážeš

S nominací na Českého slavíka v kategorii Hip Hop & Rap, s více než 100 miliony shlédnutých klipů a s produkcí která si našla své posluchače i v USA je Raego na vrcholu českého rapu. O hodnotách, za které stojí za to bojovat i když jste outsideři a možná i o Bohu, který má prsty skoro ve všem bude řeč v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu 4. prosince po 8 hodině ranní.

Vytisknout E-mail

Odvaha k životu odpovědnému

Jsou témata, která spolehlivě rozdělí společnost - ostatně vidíme to teď kolem sebe na každém kroku. Hluboce před otázkami očkování mělo onu sílu časované bomby téma ochrany přírody, ekologie, zodpovědnosti člověka za planetu, na které žije. Do adventního času čekání přináší téma odvahy k životu odpovědnému a zodpovědnému rozhovor Lucie Endlicherové s ekoložkou a laickou kazatelkou ČCE Ilonou Mužátkovou. Nalaďte si program Na sobotní frekvenci Proglasu 11. prosince po osmé ranní.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.