• S nadějí do každého dne
Playlist

Živé vysílání

08:00 Myšlenka na den
Dobrou chuť
08:05 Písničky
08:30 Nejen chlebem
Obětovat svého syna
08:45 Písničky
09:00 Kalendárium, Pozvánky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Dobrou chuť


Dary z rukou Mistra

images/porady/dary.png

Pořad chce poukázat na působení Ducha svatého v životech lidí, kteří uvěřili v Ježíše Krista, chtějí Mu sloužit, ale uvědomují si, že bez pomoci shůry to nedokážou. Jsou stále na cestě, s různou dávkou porozumění Písmu, a přesto chtějí sdílet svoji zkušenost s působením Ducha svatého ve své službě. Potkáte se s mnoha osobnostmi z řad teologů, učitelů, kazatelů, vedoucích, ale i laiků, kteří mají k tématům spojeným s duchovními dary co říct.
Vysílací časy: středa 11:15 / repríza: čtvrtek 18:30 / noční repríza: sobota 2:15
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Jiřina Gina Čunková

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Beze mne neučiníte nic (4/4)

Pořad Dary z rukou Mistra hostil už mnoho zajímavých lidí, od teologů, umělců až po tzv. obyčejné věřící. Každý z nich se lehce otiskl v srdci Jiřiny Giny Čunkové každý z nich v ní zanechal touhu pochopit lépe Boží záměr s člověkem. Několik postřehů, myšlenek, inspirace vám autorka pořadu nabídne poslední únorovou středu 24. února v obvyklém čase.

Vytisknout E-mail

Bůh dává dobré dary

Pořad Dary z rukou Mistra hostil už mnoho zajímavých lidí, od teologů, umělců až po tzv. obyčejné věřící. Každý z nich se lehce otiskl v srdci Jiřiny Giny Čunkové a každý z nich v ní zanechal touhu pochopit lépe Boží záměr s člověkem. Několik postřehů, myšlenek, inspirace vám autorka pořadu nabídne první březnovou středu 3. března v obvyklém čase.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.