• S nadějí do každého dne
Playlist

Živé vysílání

09:00 Kalendárium, Pozvánky
09:30 Víra nespoutaná
Keňa
09:45 Písničky
10:00 Rozmarýna
Hudba v době covidové
11:00 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Dobrou chuť


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00, sobota 0:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Štěpán MatuškaPetr Húšť 
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Snubní prsten za život

Aktuální situace kolem koronaviru je každodenní náplní všech zpráv a mnoha rozhovorů. Dennodenně navlékáme roušky a nakupujeme desinfekci. Nicméně - život jde dál a to, co se děje tady a teď může velmi zúžit naše vnímání i vidění světa. Právě proto jsme k mikrofonu opět pozvali Petra Jaška, který roky sleduje a pomáhá pronásledovaným křesťanům ve světě. Jeho příběh, který nedávno vyšel v knize Snubní prsten za život, připomene v relaci Na sobotní frekvenci Proglasu v rozhovoru s Kateřinou Hodecovou - poslouchejte v sobotu 20. února po 8 ráno. A připojit můžete samozřejmě i svoje otázky.

Vytisknout E-mail

Víra v pohraničí

Víru ovlivňuje mnoho věcí, třeba i to, kde žijeme. Věřící ve velkých městech mají často na výběr, kam zajdou na bohoslužbu, kde a kdy si koupí nějaké knihy nebo nahrávky, s kým se budou setkávat. To na malém městě nebo na vesnici je situace v mnohém jiná. Na podrobnosti se bude v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu vyptávat Tomáše Pacovského, kazatele Bratrské jednoty baptistů, moderátor Jan Duchoslav. Poslouchejte v sobotu 27. února v 8 ráno.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.