Playlist

Živé vysílání

08:45 Písničky
09:00 Kanafásek
Haló, Jácíčku (4/20): Tajné heslo (R)
09:30 KOMPAS
Bůh ztratil většinu
09:45 Písničky
10:00 Za obzor
Kosovo

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Identita v Kristu


Štafeta

images/porady/staf.png

Je zbytečné objevovat už jednou (či mnohokrát) objevené. Mnohem jednodušší je předat to poznané dál – jako štafetový kolík. Právě o to se snaží svým vyučováním Pavel Mečkovský, který zve k poslechu rodiče začínající i zkušené, vždyť nikdy není pozdě začít dělat věci lépe. V relaci se tak budeme dotýkat těch nejzákladnějších otázek výchovy a nabízet především praktické kroky, které mohou vést ke změně a úspěšnému absolvování rodinného štafetového běhu.
Vysílací časy: čtvrtek 11:15 / repríza: pátek 18:30 / noční repríza: pondělí 4:15
Stopáž: 30 minut
Moderují: Dana Kenningová/Kateřina Hodecová, Pavel Mečkovský
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Fáze života rodiny

V životě každého člověka se střídají jednotlivé fáze nebo chcete-li etapy. Každá má svoje přínosy a také nároky a tak je dobré porozumět, kde se nacházíme zrovna teď. A to je pozvánka k poslechu dalšího dílu pořadu Štafeta, který v programu Rádia 7 naladíte 13. srpna dopoledne.

Vytisknout E-mail

Pohostinnost

Možná už jste někde zažili takové přijetí, že jste se tam cítili doslova jako doma. Stojí za tím vlastnost zvaná pohostinnost a právě o ní bude řeč v pořadu Štafeta, který v programu Rádia 7 naladíte ve čtvrtek 20. srpna ve čtvrt na jedenáct.

Vytisknout E-mail

Závěr

Dnes naposledy vás zveme k poslechu pořadu Štafeta tak, jak ho po celý rok připravovali manželé Magda a Pavel Mečkovští z Olomouce, poradci v oblasti rodiny a manželských vztahů. A protože jsme v závěru, je čas na rekapitulaci a tu tentokrát udělají nejen sami autoři, ale také jejich synové :). Poslouchejte 27. srpna na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.