Playlist

Živé vysílání

06:25 Písničky
06:45 Biblická úvaha
Buď vůle tvá
07:00 Listárna
07:30 Telefonát, Písničky
08:00 Myšlenka na den
Slunce

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Slunce


Štafeta

images/porady/staf.png

Je zbytečné objevovat už jednou (či mnohokrát) objevené. Mnohem jednodušší je předat to poznané dál – jako štafetový kolík. Právě o to se snaží svým vyučováním Pavel Mečkovský, který zve k poslechu rodiče začínající i zkušené, vždyť nikdy není pozdě začít dělat věci lépe. V relaci se tak budeme dotýkat těch nejzákladnějších otázek výchovy a nabízet především praktické kroky, které mohou vést ke změně a úspěšnému absolvování rodinného štafetového běhu.
Vysílací časy: čtvrtek 11:15 / repríza: pátek 18:30 / noční repríza: pondělí 4:15
Stopáž: 30 minut
Moderují: Dana Kenningová/Kateřina Hodecová, Pavel Mečkovský
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Jazyky lásky (2/2)

Jazyky lásky - to je několik hlavních způsobů vnímání, že jsme milovaní. A protože tohle je pro život velice důležité, budeme se v programu Štafeta zabývat dalšími třemi oblastmi sdílení zájmu a lásky s ohledem na děti. Poslouchejte ve čtvrtek 20. února od 11:15.

Vytisknout E-mail

Sourozenecké konstelace (1/3)

Být prvorozený mezi sourozenci není úplně jednoduchá role - na to teď určitě kýváte vy všichni, kteří jste se starali o ty mladší a měli jste pocit, že vždycky za všechno můžete, protože máte být ti rozumnější :). Sourozenecké konstelace a debata zvlášť o těch prvorozených vás čeká v dalším pořadu Štafeta 27. února v rozhovoru Dany Kenningové a poradce v oblasti rodiny a manželských vztahů Pavla Mečkovského.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.