Playlist

Živé vysílání

13:00 Akademie
Peníze a jak s nimi nakládat (R)
14:05 Písničky na přání
15:00 Písničky
15:15 Biblická úvaha
Abraham (9/12): Věřit znamená radovat se (R)
15:25 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Tvary a barvy


Dary z rukou Mistra

images/porady/dary.png

Pořad chce poukázat na působení Ducha svatého v životech lidí, kteří uvěřili v Ježíše Krista, chtějí Mu sloužit, ale uvědomují si, že bez pomoci shůry to nedokážou. Jsou stále na cestě, s různou dávkou porozumění Písmu, a přesto chtějí sdílet svoji zkušenost s působením Ducha svatého ve své službě. Potkáte se s mnoha osobnostmi z řad teologů, učitelů, kazatelů, vedoucích, ale i laiků, kteří mají k tématům spojeným s duchovními dary co říct.
Vysílací časy: středa 11:15 / repríza: čtvrtek 18:30 / noční repríza: sobota 2:15
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Jiřina Gina Čunková

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Ovoce Ducha svatého

Vypěstujte dobrý strom a uvidíte dobré ovoce. Služebník Boží nemá prahnout pouze po duchovních darech, vždyť i apoštol Pavel řekl, že nejdůležitější ze všeho je láska. Služebník Boží má toužit také po osobní proměně, taky aby Bohu sloužil ke cti a lidem tím přinesl Krista do životů. O tom všem si na Rádiu 7, v pořadu Dary z rukou Mistra  15. července od 11:15 povídala Jiřina Gina Čunková s pastorem Apoštolské církve v Kopřivnici, Jiřím Kostelníkem.

Vytisknout E-mail

K Letnicím dnes

Bůh je všemohoucí, to znamená, že může všechno. Člověk má své omezení a záleží, jak a čím jsou jeho názory, tvrzení i domněnky ovlivněny. Bible je jedna, a přesto výkladů mnoho. Kdo se v tom má vyznat?  Pořad Dary z rukou Mistra nabízí rovněž nejrůznější pohledy a tak zbývá jediné: Hledat, pátrat, zkoumat a modlit se. Ve středu 22. července v 11:15 se potkáme s Pavlem Hoškem a jeho pohledem na Letnice a působení Ducha svatého dnes.

Vytisknout E-mail

Ve vězení s Duchem svatým

Nikdo z nás by se nechtěl ocitnout v súdánské věznici s ostrahou. Nikdo z nás nestojí o pronásledování. Ale taky nikdo z nás nevíme, jestli něčemu takovému nebudeme někdy v životě čelit. Dá se na tíživá období připravit? To jsou otázky, které si čas od času křesťané kladou. Pojďme se zaposlouchat do příběhu misionáře Petra Jaška, kterého odsoudili na doživotí. Pojďme také poslouchat, jak si ho Duch svatý nádherně použil. V Darech z rukou Mistra  5. srpna se na vás těší Jiřina Gina Čunková.

Vytisknout E-mail

Mocné činy

V každé době se Bůh velmi rád projevoval mocným způsobem. Tím důvodem byla láska a dosvědčování, že je mocný Bůh a také může cokoli. I dnes Bůh dělá nejrůznější zázraky po celé zemi. Otázkou je, co my, lidé, považujeme za mocné činy a jak moc věříme Bohu, že může všechno. Se svým porozuměním přijde Marek Prosner, senior Křesťanských společenství, a autorka pořadu Dary z rukou Mistra, Jiřina Gina Čunková ve středu 29. července na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.