Playlist

Živé vysílání

13:00 Akademie
Peníze a jak s nimi nakládat (R)
14:05 Písničky na přání
15:00 Písničky
15:15 Biblická úvaha
Abraham (9/12): Věřit znamená radovat se (R)
15:25 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Tvary a barvy


Akademie

images/porady/akad.png

Slovo akademie původně označovalo filozofickou školu – a se školou a vzděláváním je spojeno dodnes. V tomto pořadu chceme nabídnout k poslechu přednášky, vyučování a promluvy různého zaměření, které mohou rozšířit naše obzory i vědomosti. Zaměříme se na praktická témata, jako je rodina, výchova, osobnostní rozvoj nebo správné využití času.
Vysílací časy: sobota 19:00 / reprízy: úterý 22:00, středa 13:00 / noční repríza: neděle 1:00
Stopáž: 60 minut

Odpovědný redaktor: Lenka Malinová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Peníze a jak s nimi nakládat

Peníze jsou citlivé téma a v církvi se o nich nemluví často, přestože je velmi důležité, abychom s nimi uměli dobře zacházet. Na mládežnické konferenci X camp toto téma probíral s mladými lidmi Jiří Unger. Záznam semináře s mnoha praktickými příklady a radami nabízíme v Akademii v sobotu 11. července.

Vytisknout E-mail

Den odpočinku

Bůh tvořil šest dní a sedmý odpočíval. Oddělený den měl sloužit k tomu, aby se z něj člověk radoval a byl s Bohem. Co se se dnem odpočinku dělo během historie a co z něj zůstalo dnes, probírá ve své přednášce Aleš Hejlek v Akademii 18. července. Poslechnout si ho můžete v 19 hodin.

Vytisknout E-mail

Strach a co s ním

Když se podíváme na dění kolem nás, může nás zachvátit strach. Nemusíme se jím ale nechat ovládnout. V Akademii nabídne teolog Pavel Hošek praktické a zcela jednoduché řešení, jak na to. Poslechněte si ho v sobotu 1. srpna od 19 hodin.

Vytisknout E-mail

Postoj k alkoholu

Alkohol jako takový není hříšný. Může se ale hříchem stát. O postoji k alkoholu hovoří v poslední červencové Akademii pastor Slezské církve evangelické Michal Klus . Poslechnout si ho můžete v sobotu 25.7. od 19 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.