Playlist

Živé vysílání

08:30 Stopy
08:45 Písničky
09:00 Kalendárium, Pozvánky
09:30 Překročit hranice
Nejlepší otázka našeho života (7/7)
09:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Slunce


Akademie

images/porady/akad.png

Slovo akademie původně označovalo filozofickou školu – a se školou a vzděláváním je spojeno dodnes. V tomto pořadu chceme nabídnout k poslechu přednášky, vyučování a promluvy různého zaměření, které mohou rozšířit naše obzory i vědomosti. Zaměříme se na praktická témata, jako je rodina, výchova, osobnostní rozvoj nebo správné využití času.
Vysílací časy: sobota 19:00 / reprízy: úterý 22:00, středa 13:00 / noční repríza: neděle 1:00
Stopáž: 60 minut

Odpovědný redaktor: Lenka Malinová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Co je manželství

Každý rok se v Národním týdnu manželství koná mnoho akcí na téma manželství. Na Rádiu 7 se tomuto tématu také budeme věnovat více než kdy jindy. V pořadu Akademie bude 15. února Pavel Raus odpovídat na otázku, co je manželství. Poslouchejte v 19 hodin.

Vytisknout E-mail

Proč je slušný člověk schopen páchat zlo

I slušný člověk se může dostat do situace, že spáchá něco tak zlého, o čem si myslel, že to nikdy nemůže udělat. Jak je to možné? V Akademii nabídne Petr Vaďura 10 kroků. které vedou ke zlu, a potom také 11, které nás mohou ochránit a pomoci k tomu, abychom odolali. Poslechněte si jeho přednášku v sobotu 22. února od 19 hodin.

Vytisknout E-mail

Jak hořet a nevyhořet I

Horlivost je něco, co by každý křesťan měl mít. V Bibli se o ní často hovoří a je podmínkou pro vedoucí v církvi. Bůh sám je horlivý. Jak to ale udělat, abychom hořeli na nevyhořeli? Několik biblických příkladů a rad dá v Akademii 29. února biskup Apoštolské církve Martin Moldan. Poslouchejte v 19 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.