Playlist

Živé vysílání

15:45 Čtení z Bible
15:50 Písničky
16:00 Víra nespoutaná
Súdán (2/2) (R)
16:15 Písničky
16:30 Listárna

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Josefova spravedlnost


Akademie

images/porady/akad.png

Vzdělání a kulturní rozhled byly odjakživa spjaty s křesťanskou vírou. V pořadu Akademie nabízíme k poslechu přednášky, vyučování a promluvy různého zaměření, které mohou rozšířit naše obzory. 

Vysílací časy: sobota 19:00 /  neděle 1:00 ® / úterý 22:00 ® / středa 13:00 ®

Stopáž: 60 minut

Odpovědný redaktor: Lída Hojková

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Od slunovratu k Vánocům (1/2)

S počátkem adventu se v pořadu Akademie otevře série přednášek na témata spjatá s Vánocemi a koncem roku. V prvním výpravě proti proudu času se pokusíme rekonstruovat význam zimního slunovratu v dobách předkřesťanských. Přednášky zazněly v brněnském salesiánském středisku v Líšni v roce 2015 a vy se můžete zaposlouchat 5. prosince od 19 hodin večer na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Od slunovratu k Vánocům - 2. část

Pořad Akademie, pořad, ve kterém máme příležitost nahlédnout určitá témata ze širších souvislostí, přináší v adventním čase rozsáhlou sondu do historické cesty od oslav zimního slunovratu ke křesťanské zvěsti o narození Božího Syna Ježíše Krista. Průvodcem na pouti od předkřesťanských rituálů k připomínce evangelia je Milan Klapetek, jehož přednášky zněly během adventu 2015 v Salesiánském středisku v Brně - Líšni. Druhé setkání s tématem "Od slunovratu k evangeliu" nabízí Akademie v sobotu 12. prosince.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.