Playlist

Živé vysílání

12:05 Písničky
12:15 Čtení na pokračování
Setkání v Jeruzalémě (20/21)
13:00 Akademie
Peníze a jak s nimi nakládat (R)
14:05 Písničky na přání
15:00 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Tvary a barvy


Život víry

images/porady/ziv.png

Různorodá osobní vyprávění o hledání smyslu života, vztazích, bojích a zkouškách, vítězstvích a prohrách, obyčejných dnech i téměř hmatatelné Boží přítomnosti.

Vysílací časy: pátek 11:15 / repríza: neděle 10:15, pondělí 18:30 / noční repríza: sobota 5:15
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor: Pavel Kohl

Zuzana Kostelníková

Jak se projevuje Boží přítomnost v lidském životě? Tím, že nám splní touhy našeho srdce nebo že se nám vyhnou problémy? Zuzana Kostelníková z Kopřivnice zjistila, že jde o víc - a co to "víc" je, se dozvíte v pořadu Život víry  v pátek 17. července.

Vytisknout E-mail

Zdeněk Havlíček

Láska, to je to, co každý člověk hledá. Cesta k ní bývá u mnohých klikatá - ale vyprávění Zdeňka Havlíčka ukazuje, že o to pevněji je možné se jí pak držet, pokud ji člověk najde. Jak se to povedlo jemu, u něhož se na základě drog rozjelo psychické onemocnění, o tom se více doslechnete v 11:15 v pátek 24. července v relaci Život víry na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

David Dobrovolný

Setkávat se s úspěšnými lidmi a těmi, kteří mají velké bohatství může být velmi povzbuzující, ale David Dobrovolný poznal pomíjivost bohatství a úspěchu. Co způsobilo změnu jeho pohledu a jak se dívá na bohatství dnes? Odpovědi vypráví v relaci Život víry  dopoledne 7. srpna.

Vytisknout E-mail

Lenka Matušková

Někdy musí člověk ve svém hledání smyslu života dojít až ke katastrofě, jakou je rozvod. Může to však být začátek nových věcí.. Tak to prožila Lenka Matušková ze Silůvek u Brna. Uslyšíte v pořadu Život víry  31. července po 11:15 .

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.