Živé vysílání

23:10 Nočné kvapky
(vysílá slovenská redakce)
00:00 Nočné ozveny (hudba a reprízy denných úvah)
(vysílá slovenská redakce)
06:00 Rodinný magazín
(vysílá slovenská redakce)
07:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
07:10 Raňajky Rádia 7
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Mimozemšťané


Zrcadlo

images/porady/zrc.jpg

Vědecké důkazy a diskurzy, nepopiratelně ukazující na Stvořitele a jeho dokonalý plán spásy světa ve fiktivních rozhovorech profesora a jeho žáka 

Vysílací časy: čtvrtek 7:30 / repríza: sobota 11:15 / noční repríza: úterý 3:00 / premiéra na Radiu Proglas: středa 9:15
Stopáž: 15 minut
Autor: Dave Fischer
Hovoří: Pavel Hromádka, Daniel Zeman
Odpovědný redaktor: Luděk Brdečko

Pravda pod mikroskopem (102): Kde jsou skuteční mimozemšťané

Kultovní seriál Hvězdné války je zřejmá fikce. Přesto se spousta seriózních lidí zabývá možností mimozemských civilizací a z jejich teorií  a výpočtů vychází, že mimozemský život by měl být patrný na každém kroku. Kde ale tito mimozemšťané jsou? Otázku si spolu s fyzikem Enricem Fermi budou klást v seriálu Pravda pod mikroskopem profesor a jeho student. Poslouchejte v relaci Zrcadlo ve středu 20. června dopoledne na Radiu Proglas i Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Pravda pod mikroskopem (103): Číst knihu, aniž bychom ji otevřeli

Bude jednou možné číst smotané a ohněm sežehlé vzácné starobylé svitky z Herculanea, které bylo v roce 79 zničeno sopkou Vesuv? V seriálu Pravda pod mikroskopem profesor a jeho student ukáží na úspěšné použití technologie, která by to mohla umožnit. A nejen to. Nastíní i přesah do duchovní oblasti. Poslouchejte v relaci Zrcadlo ve středu 27. června po 9:15 na Radiu Proglas a Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Pravda pod mikroskopem (104): Zatleskejte své ruce

Co je na lidské ruce tak zvláštního, že vědci nedokáží zkonstruovat jejich duplikát? V seriálu Pravda pod mikroskopem se na její schopnosti soustředí profesor se svým studentem. Možná po jejich debatě budete mít chuť zatleskat své ruce, nebo jejímu stvořiteli.Přijměte pozvání k poslechu ve středu 4. července dopoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.