• S nadějí do každého dne
Playlist

Živé vysílání

12:15 Čtení na pokračování
Pašerákem ve službách Nejvyššího (7/22)
13:00 Kudy kam
Člověk, čas, svět (R)
14:05 Písničky na přání
15:00 Písničky
15:15 Biblická úvaha
Co je to půst a jak rozumět pokání (3) (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Žena


Za obzor

images/porady/obzor.jpg

Objevte s cestovatelským magazínem končiny vzdálené i blízké, navštivte pozoruhodná místa, „ochutnejte“ místní kulturu, zvyky, jídlo, prožijte setkání s "domorodci" – to vše optikou lidí, kteří cestují se srdcem naladěným na Boha.

Vysílací časy: pátek 10:00 + neděle 19:00 / noční repríza sobota 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Pavel Kohl

Belgie

Praha bývá nazývána srdcem Evropy, ale hlavní město Evropy musíme hledat trochu více na západ. Monika Hanych nás při svém povídání zavede do hlavního města Belgie - Bruselu. Nejen o životě v tomto euroměstě se dozvíme v dalším pořadu Za obzor, který vysíláme dopoledne v pátek 5. března.

Vytisknout E-mail

Nepál a Bhútán (1/2)

Jako cestovatel můžete narazit na mnoho zvláštností. Violeta Osouchová dostala před cestou do Nepálu seznam tří věcí, která je vhodné vzít s sebou. Proč je do Káthmándů potřeba maska, špunty do uší a baterka, jaké to je pod himalájskými vrcholky? Vypravte se na dobrodružnou cestu v pořadu Za obzor od 10:00 12. března.

Vytisknout E-mail

Nepál a Bhútán (2/2)

Minulý týden jsme s Violetou Osouchovou navštívili Nepál. V dalším pořadu Za obzor se přesuneme do nedalekého Bhútánu, který je pro běžné turisty uzavřen. Země, do které smí létat jen osm pilotů na světě, která si cení své kultury a kvalitu života měří hrubým domácím štěstím, nás uvítá v pátek 19. března na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.