Playlist

Živé vysílání

12:15 Čtení na pokračování
Hansi (21/34)
13:00 Rozmarýna
Mladí, ale šikovní (R)
14:05 Písničky na přání
15:00 Písničky
15:15 Biblická úvaha
Desatero (11/16) (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Identita v Kristu


Za obzor

images/porady/obzor.jpg

Objevte s cestovatelským magazínem končiny vzdálené i blízké, navštivte pozoruhodná místa, „ochutnejte“ místní kulturu, zvyky, jídlo, prožijte setkání s "domorodci" – to vše optikou lidí, kteří cestují se srdcem naladěným na Boha.

Vysílací časy: pátek 10:00 + neděle 19:00 / noční repríza sobota 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Pavel Kohl

Kosovo

Biblické příběhy se dají použít různým způsobem. Darina Studená používala vyprávění z Bible k tomu, aby napomáhala narovnávání vztahů mezi znesvářenými muslimy a křesťany. Jak je to možné? Poslechněte si vyprávění, které zrcadlí stav na Balkáně nedlouho po skončení bojů na území bývalé Jugoslávie. Do Kosova nás zavede setkání s Darinou Studenou v pátek 14. srpna od 10 hodiny na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Kostarika, Ekvádor

Na svatební cestu při příležitosti 25. výročí svatby vyrazil Daniel Fajfr se svou ženou. Měsíční pobyt v Kostarice a Ekvádoru jim nabídl spoustu možností k zajímavým setkáním, prostor k obdivování přírodních krás, nahlédnutí pod pokličku práce rozhlasové misie HCJB a spoustu dalšího. Jaké to je se na měsíc vymanit z pracovních povinností a dostat se do velmi krásného koutu naší planety, o tom si můžete poslechnout v relaci Za obzor 21. srpna dopoledne.

Vytisknout E-mail

Jihoafrická republika

Když přicestovala Anna Kulhánková do Jihoafrické republiky, obdivovala přírodu, oceán, hory i lidi. Její osmiměsíční pobyt ji připomněl třeba to, jak těžké je učit se jen posloucháním, a přitom něco podobného připomíná i Bible, když říká, že víra je ze slyšení. Nejjižnější cíp afrického kontinentu navštívíme v relaci Za obzor v pátek 28. srpna.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.