Playlist

Živé vysílání

13:00 Řeka života
Athanasius Kircher (R)
14:05 Písničky na přání
15:00 Písničky
15:15 Biblická úvaha
Propasti (R)
15:25 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Pokoj


Za obzor

images/porady/obzor.jpg

Objevte s cestovatelským magazínem končiny vzdálené i blízké, navštivte pozoruhodná místa, „ochutnejte“ místní kulturu, zvyky, jídlo, prožijte setkání s "domorodci" – to vše optikou lidí, kteří cestují se srdcem naladěným na Boha.

Vysílací časy: pátek 10:00 + neděle 19:00 / noční repríza sobota 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Pavel Kohl

Vietnam (2/2)

Minulý týden jsme s Milanem Hluchým navštívili Vietnam a dostali jsme se tak na vietnamské vinice a pole, nebo na svatbu. Ještě nám zbývá odkrýt krásy přírody, kterými místní prales opravdu kypí. Vydejte se s námi na cestu v pořadu Za obzor v pátek 16. října od 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Tanzánie

Někdy vám pár dnů, pár hodin a nebo třeba i jen letmé setkání mohou změnit život. A věci se pak přeskládají do úplně jiné podoby, než byly doposud. Právě to zažila Zuzana Vačkářová při své výpravě do Tanzánie. O pobytu na "pohádkovém" ostrově Zanzibar i o životě v Tanzánii, uprostřed venkova, bude vyprávět v týdeníku Za obzor  v pátek 23. října na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Anglie

Co má společného Česko se zemí za Anglickým kanálem? Možná více než by se mohlo zdát. S Joelem Blowersem Čecho-Angličanem se vypravíme poznat Anglii z různý pohledů. Nebude chybět typická anglický humor nebo snídaně. Přidejte se k pořadu Za obzor  30. října dopoledne.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.