Playlist

Živé vysílání

19:45 Nahoru
Věrnost a komunikace v manželství (R)
20:00 Písničky
20:15 Světem Bible
Zjevení Janovo 14,14–18
20:45 Písničky
21:00 Kudy kam
To bude dobré

Vysíláním vás provází

Ondřej Brdečko

Myšlenka na den

Abakuk


Víra nespoutaná

images/porady/vn.png

Dozvídáme se o nich. Soucítíme se nimi. Modlíme se. Pořad Víra nespoutaná – svědectví pronásledované církve umožní jim naslouchat. Rozhlasová série vyprávění prostých lidí, kteří pro osobní víru v Ježíše Krista čelili nepřátelství a nenávisti, vznikla ve spolupráci redakcí TWR z celého světa, německého křesťanského rádia ERF a české redakce TWR. 

Vysílací časy: čtvrtek 9:30 / pátek 16:00 ® / neděle  2:15 ® / pondělí 5:30 ®
Stopáž: 15 minut
Odpovědný redaktor: Lída Hojková

Ukrajina - Bělorusko

"Myslím, že někdo, kdo nepociťuje strach, není lidská bytost, snad nějaký automat. Ano, prožíval jsem strach a pochybnosti, ale Bůh mi pomáhal tím, že mi ukazoval svou všemohoucnost, že mi připomínal, že všechno působí k dobrému těm, kteří Boha milují, těm, kdo byli povoláni podle jeho záměru." Přijměte pozvání k poslechu dalšího vyprávění křesťana, který prožil perzekuci pro víru v Ježíše Krista. Ukrajinou a Běloruskem se vydáme v cyklu Víra nespoutaná  22. října.

Vytisknout E-mail

Mali

"Mým povzbuzením jsou slova apoštola Petra, který říkal, že zkoušky jsou tu od toho, aby zdokonalovaly naši víru a posouvaly nás kupředu. Není to tak, že nám Bůh působí potíže. Proměňuje těžkosti na trénink a pomáhá nám, abychom se mohli rozvíjet dál." Africká vnitrozemská země Mali bude cílem aktuálního vydání cyklu Víra nespoutaná. Dalšímu příběhu o lidské nenávisti a Boží věrnosti poslouchejte 29. října v 9:30 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.