Playlist

Živé vysílání

21:15 Modlitby za prenasledovaných kresťanov
(vysílá slovenská redakce)
22:00 Kázne a vyučovania s P. Hanesom
(vysílá slovenská redakce)
23:15 Čítanie z Biblie
(vysílá slovenská redakce)
23:40 Slovo do dňa
(vysílá slovenská redakce)
00:00 Hudba R7 
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Plevel a květiny


Večer pod lampou

images/porady/lampa.png

Čtení z náročnějších, nebeletristických knih – apologetických, historických a vzdělávacích spisů autorů současných i léty prověřených

Vysílací časy: neděle 20:00 / repríza pátek 22:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Běžím k cíli (5/5)

Jsou věci, které si každý nějak představujeme, ale realita bude určitě úplně jiná. Především to platí o nebi, místě, které je zaslíbeno těm, kdo milují Boha. Zveme vás k poslechu závěrečných kapitol čtení z knihy Stanislava Kaczmarczyka Běžím k cíli, abych získal nebeskou cenu, které přináší relace Večer pod lampou  v neděli 14. července po 20:00 na Rádiu 7. Reprízu pořadu opakujeme v pátek 19. července.

Vytisknout E-mail

České studny (1/7)

Kniha České studny aneb hloubání o české identitě se zaměřuje na odkrývání toho, co lidem v historii naší země pomáhalo žít praktický zbožný život. Ve Večeru pod lampou se budeme spolu s autorem toho spisu, Davidem Loulou, postupně zabývat studnou lásky k pravdě, studnou svatosti, modlitby, uctívání, ale také pracovitosti či Božího řádu. První tři kapitoly uslyšíte v neděli 21. července po 20:00. Reprízu pořadu uslyšíte v pátek večer na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

České studny (3/7)

Boží řády a horlivost - to jsou další dva pilíře zbožnosti a životních opor našich předků. Právě k nim se vrací David Loula v knize České studny, ze které si čteme ve Večeru pod lampou na Rádiu 7. K poslechu zveme v neděli 4. srpna po 20:00 a opakujeme v pátek večer.

Vytisknout E-mail

České studny (2/7)

Před týdnem jsme se ve Večeru pod lampou na Rádiu 7 poprvé zaposlouchali do čtení z knihy Davida Louly České studny, ve kterých mapuje ctnosti, které našim předkům umožňovaly žít praktický a zbožný životu. Dnes bude řeč o studně uctívání a pracovitosti. Poslouchejte v neděli 28. července večer.

 

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.