Playlist

Živé vysílání

03:45 Písničky
03:00 Poklady z archivu
Kristus - výlučnost a tolerance (R)
04:00 Písničky z archivu
skupina Chabór (R)
04:30 Biblická úvaha
Milost (6/8) (R)
04:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Poslední budou první


Pohovka

images/porady/pohov.jpg

Hudební hodinka, která mapuje dění na křesťanské hudební scéně doma i v zahraničí. Nová alba, zajímaví hosté, střípky ze zákulisí, sondy do tvůrčího procesu i běžného života. Muzika, která vás z pohovky nejspíš zvedne!  

Vysílací časy: úterý 21:00 / repríza: středa 17:00, sobota 12:05 / noční repríza: pondělí 1:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Štěpán Matuška

Lincoln Brewster

Zkušený matador a momentálně vedoucí chval v církvi Bayside church Lincoln Brewster slouží Bohu celým svým životem. Jeho autorské písně budete moci poslouchat v Pohovce!

Vytisknout E-mail

Tenth Avenue North

Člověk si někdy musí sáhnout na úplné dno, aby se znovu vydal Bohu. Život visel na vlásku i frontmanovi americké kapely Tenth Avenue North. Jejich hudba s sebou nese hluboké a autentické poselství. Poslouchejte v Pohovce!

Vytisknout E-mail

Tauren Wells

Hudbou bývalého frontmana kapely Royal Tailor vás provede pořad Pohovka. Tauren Wells a jeho žena společně také založili něco jako zákládní uměleckou školu, kde vychovávají budoucí muzikanty. Pořadem provází Štěpán Matuška.

Vytisknout E-mail

Dana Pechánková

Hudba k ní patří už od útlého věku. Jak se člověk dostane k tomu, aby produkoval vlastní hudbu? Co vnímá jako své poslání a proč ráda skládá písně pro děti? O těchto i o dalších tématech se bavil Štěpán Matuška s Danou Pechánkovou, mimo jiné i maminkou třech dětí a také podnikatelkou. Poslouchejte Pohovku!

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.