Živé vysílání

04:45 Uši k duši
Sexualita (3/4): Formování sexuality, sexualita svobodného člověka (R)
05:00 Modlitby podle Bible
Lukáš (37): Boháč a Lazar (R)
05:30 Studna slova
O Božím království (54/83): Uzdravení slepého (R)
05:50 Čtení z Bible 21
06:00 Ranní vysílání Rádia 7

Vysíláním vás provází

Vysíláme
noční reprízy

Myšlenka na den

Dosah


Nejen chlebem

images/porady/chleb.jpg

„Nejen chlebem živ je člověk, ale každým slovem, které vychází z Božích úst.“ Životodárný pokrm pro lidskou duši z toho nejčistšího zdroje - Bible - si můžete dopřát s pořadem Nejen chlebem, ve kterém se v ročních cyklech střídají kazatelé Božího slova. 

Vysílací časy: čtvrtek 9:15 (i na Radiu Proglas) / repríza: pátek 14:45 / noční repríza: sobota 3:00
Stopáž: 15 minut
Hovoří: David Novák
Odpovědný redaktor: Lída Hojková 

Naše potřeby

Dvě základní potřeby člověka zachycuje modlitba Páně: prosíme o každodenní zaopatření a o odpuštění našich vin. Ve čtvrthodině pořadu Nejen chlebem se můžete k promýšlení těchto proseb zastavit s kazatelem Bratrské jednoty baptistů Jaroslavem Plevou ve čtvrtek 25. ledna po čtvrt na deset. Rádio 7 pak poskytne ještě jednu možnost poslechu - v pátek 26. ledna od 14:45.

Vytisknout E-mail

Vysvobození

Prosbou o ochranu před pokušením a vysvobození do toho zlého pokračuje modlitba Páně, kterou probírá kazatel Bratrské jednoty baptistů Jaroslav Pleva v pořadu Nejen chlebem. Tento program z produkce Trans World Radia naladíte ve čtvrtek 1. února v 9:15 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tvé je království, i moc i sláva

Zakončení modlitby docela často odbýváme. Jen tak do ztracena, konec, "šlus". Opačným směrem se vydáme s kazatelem Jaroslavem Plevou, který nás v pořadu Nejen chlebem v uplynulých týdnech provázel Modlitbou Páně. O smysluplném vyústění modliteb uslyšíte ve čtvrtek 8. února od 9:15. Program Rádia 7 nabídne ještě reprízový poslech, a sice v pátek 9. února ve 14:45.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.