• Evangelia 2018
  • CD 2018
  • Promo 2018

Živé vysílání

09:15 Do světa
Služebník Jakub: Místa vděčnosti
09:30 Písničky
09:45 Biblická úvaha
Boží navštívení (R)
10:00 Za obzor
New York (R)
11:15 Překročit hranice
Proměna (8/8) (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Rozcestí


Houpací křeslo

images/static/hou.jpg

Čtvrthodina s jednou z nestorek křesťanského rozhlasového vysílání u nás, během které můžete ve výjimečném souladu laskavosti a nekompromisnosti, pravdy a lásky reflektovat každodenní život, rozhodování, myšlení i činy.

Vysílací časy: čtvrtek 8:00 / repríza: pátek 16:00 / noční repríza: sobota 5:30
Stopáž: 15 minut
Hovoří: Marie Frydrychová
Odpovědný redaktor: Lenka Malinová

Rodina a svatost (7/7): Radost

V Houpacím křesle se dnes rozloučíme se seriálem o sedmi zásadách svatosti ve šťastné rodině z roku 2012. Marie Frydrychová se bude věnovat radosti a připomene, že radost pramení z reality záchrany pro věčnost a z odpuštění hříchů. Radost je projev zdravé rodiny. K poslechu jste zváni ve čtvrtek 25. října v osm hodin.

Vytisknout E-mail

Čtyři sloupy církve (1/5): Učení

Co je základem církve? Jaký význam má církev pro společnost?  Má plnit roli duchovní útěchy, nebo pomáhat potřebným, je berličkou slabých? Autorka jde na dřeň podstaty křesťanství. Církev stojí na základech, které pojmenovala 4 sloupy. A právě jim se budeme věnovat v následujících 5 Houpacích křeslech, která v roce 2012 vytvořila Marie Frydrychová. Ve čtvrtek 1. listopadu začneme sloupem prvním - učením. Poslouchat můžete v 8 hodin a znovu v pátek 2. listopadu odpoledne na Rádiu 7.                                                                              

Vytisknout E-mail

Čtyři sloupy církve (2/5): Společenství

Církev stojí na 4 pilířích - tak to sestavila Marie Frydrychová a první sloup nám představila jako ukotvení v Kristu. Druhý sloup představuje společný život křesťanů - společenství. Pohled na základy a principy apoštolského společného života odkryje v dalším pořadu z roku 2012 ve čtvrtek 8. listopadu v 8 hodin nebo v pátek 9. listopadu v 16 hodin.                                          

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.