Playlist

Živé vysílání

22:00 Řeka života
Můj život (3/3) (R)
23:00 Krok za krokem
Genesis (12): Vykročení vírou
23:45 Písničky
00:00 Přehled pořadů, písničky
00:15 Světem Bible
2. list Petrův 2,1-3 (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Žehnání


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: středa 13:00 / repríza: sobota 10:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou SMS na číslo: 608 566 773 a také telefonicky na čísle: 515 535 485.

Život někdy bolí, ale stojí za to!

Představa, že životem proplujeme jako na obláčku, je krásná, ale nereálná. Někdy si ani nedovedeme představit, čím vším budeme muset projít. Zuzka Kocúrová zažila rozpad manželství, těžkou nemoc dcery, ale nepropadla beznaději a říká, že život je těžký, ale stojí za to. Bude hostem ve Fortepianu 17. února od 13 hodin.

Vytisknout E-mail

Boření stereotypů

Dostali jste se někdy do bodu, kdy jste viděli, že je potřeba udělat nějakou změnu? Jak se vám opouštělo bezpečí zaběhnutých kolejí? Budeme si o tom povídat s dalším hostem Fortepiana 24. února. Lenka Malinová si k mikrofonu pozvala vedoucího Evangelikálního společenství v Brně Jiřího Míška. Poslouchejte v 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.