• CD 2018
  • Promo 2018
  • Evangelia 2018

Živé vysílání

21:15 Doteky
Naděje - kotva naší duše (1/2)
21:45 Písničky
22:00 Modlitby podle Bible
1. Tesalonickým (3)
22:30 Čtení na pokračování
Boží ruka (3/14) (R)
23:00 Čtení na pokračování
Boží ruka (4/14) (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Zemská brána


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: středa 13:00 / repríza: sobota 10:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Zde jsem

Prorok Izaiáš v určité situaci svého života uslyšel Boží hlas, který se ptal: "Koho pošlu a kdo mi půjde?" A prorok odpověděl: "Zde jsem, Pane, pošli mne." Podobně naléhavě uslyšel ve svém srdci tuto otázku i host dalšího Fortepiana Jiří Hanák. Poslechněte si ho ve středu 14. listopadu od jedné hodiny.

Vytisknout E-mail

O rodičích a dětech

V posledním listopadovém Fortepianu otevřeme netradičně rodičovské téma. S Ivetou a Michalem Beranovými se dotkneme třeba ožehavé otázky, jak se křesťanští rodiče mají postavit k faktu, že některé z jejich dětí se rozhodne odstřihnout a zvolí si úplně jiný životní směr bez Boha... Lenka Malinová se těší na slyšenou 28. listopadu v jednu hodinu.

Vytisknout E-mail

Štěstí se nedá koupit

Mít hodně peněz ještě neznamená, že je člověk šťastný.  O tom, že každý člověk najde úplné uspokojení pouze v Bohu, se přesvědčili po letech hledání i manželé Klempárovi, kteří budou hosty ve Fortepianu 21. listopadu.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.