Živé vysílání

04:45 Uši k duši
Sexualita (3/4): Formování sexuality, sexualita svobodného člověka (R)
05:00 Modlitby podle Bible
Lukáš (37): Boháč a Lazar (R)
05:30 Studna slova
O Božím království (54/83): Uzdravení slepého (R)
05:50 Čtení z Bible 21
06:00 Ranní vysílání Rádia 7

Vysíláním vás provází

Vysíláme
noční reprízy

Myšlenka na den

Dosah


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: středa 13:00 / repríza: sobota 10:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Dokonči svůj příběh

Když člověku do života vstoupí Bůh, je to zásadní krok v životě. Na to se nikdy nedá zapomenout. Ale co dál? Mnozí lidé celý život pouze vzpomínají na silný okamžik, který kdysi prožili, když se setkali s Bohem. není to málo? O tom si budeme povídat s Tomášem Süssem z Prahy, který se podílí na vedení jednoho sboru a touží vidět Boží jednání ještě v mnoha lidských životech. Poslouchejte Fortepiano 24. ledna ve 13 hodin.

Vytisknout E-mail

Dvakrát nevstoupíš do stejné řeky

Starý filozof Hérakleitos řekl, že dvakrát nelze vstoupit do stejné řeky. Platí to také pro život křesťana? Můžeme si zachovat a obnovit horlivost pro Boha a znovu zažít jeho dotek? Takové a podobné otázky budeme probírat v posledním lednovém Fortepianu s Danem Sedláčkem. Poslouchejte 31. ledna ve 13 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.