Playlist

Živé vysílání

15:15 Biblická úvaha
Duchovní boj (3/5) (R)
15:25 Písničky
15:45 Čtení z Bible
15:50 Písničky
16:00 Základy
Základy (1/16): Bůh - osoba nebo něco? (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Montgolfiéra


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: středa 13:00 / repríza: sobota 10:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou SMS na číslo: 608 566 773 a také telefonicky na čísle: 515 535 485.

Naše dědictví

Když se řekne dědictví, napadne nás možná dům, starý porcelán, nebo finanční obnos. A co takhle duchovní dědictví? Máme nějaké? Osobně či jako národ? O tom bude řeč ve Fortepianu 28. října, kdy si připomínáme vznik samostatného československého státu. K rozhovoru si Lenka Malinová pozvala archeologa, milovníka historie Jožku Kováře. Začátek v 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Svoboda v nesvobodě

V letošním roce si připomínáme 30 let od Sametové revoluce. Téma svobody se proto skloňuje v různých podobách všude kolem nás. Je zajímavé zaposlouchat se do vzpomínek lidí, kteří zažili dobu před rokem 1989 a navzdory nesvobodě a útlaku zejména na lidi, kteří věřili v Boha si uchovali vnitřní svobodu a radostný postoj k životu. Ve Fortepianu 18. listopadu usedne k mikrofonu jako host mimořádně Lenka Malinová a její role moderátora se ujme Štěpán Matuška. Poslechněte si v 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.