Playlist

Živé vysílání

13:00 Řeka života
Athanasius Kircher (R)
14:05 Písničky na přání
15:00 Písničky
15:15 Biblická úvaha
Propasti (R)
15:25 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Pokoj


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: pondělí 10:00 / repríza: úterý 13.00, středa 03.00, sobota 11:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou SMS na číslo: 608 566 773 a také telefonicky na čísle: 515 535 485.

O meznících a výzvách

Ve víru událostí a rychlosti života se ve Fortepianu zastavíme u důležitých mezníků a výzev, které lemují naši cestu. Na tu svou nás pozve Jolana Kružíková, která usedne k mikrofonu 19. října v 10 hodin jako host Lenky Malinové.

Vytisknout E-mail

Oáza v době bouře

Před mnoha lety začal s manželkou ve svém bytě ve velkém hrnci vařit polévku pro bezdomovce. Dnes má od města k dispozici kuchyň v brněnských kasárnách, kde se stará o desítky lidí bez domova. Do oázy v době bouře pozveme ve Fortepianu s Matějem Novým v pondělí 26. října. Poslouchejte v 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Červená kontrolka

Hledání Boží vůle je v životě každého křesťana důležité. Někdy si ale myslíme, že už víme, ale ukáže se, že to tak není. Zvlášť ve volbě životního partnera je to někdy velmi bolestivé. Soňa Ševelová to prožila bude se o svém hledání, chybách i poučení sdílet ve Fortepianu 2. listopadu.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.