• Podzim 2021
Playlist

Živé vysílání

17:00 Korálky
(R)
18:05 Písničky
18:30 #nofilter
Čtyři fáze růstu (R)
19:00 Písničky
19:15 Kanafásek
Zrnko písku (5/15): Zrnko písku na Sahaře
19:30 Písničky

Vysíláním vás provází

Doteky

images/porady/dot.png

„Dotýkat se lidského života Božím slovem.“ – takové je motto pořadu, jehož největší silou je důsledné propojování biblických konceptů s běžnou realitou současného člověka.

Vysílací časy: neděle 20:15/ repríza: sobota 10:15 / noční repríza: pátek 4:15
Stopáž: 30 minut
Autor: Dr. Charles Stanley
Hovoří: Pavel Hromádka
Přeložila: Míla Marková
Odpovědný redaktor: Luděk Brdečko 

Vytrvalí v modlitbě (1/2)

Mnoho lidí si myslí, že modlitba je berlička pro slabé, poslední záblesk naděje v těžké situaci, nebo naopak, že modlitba je k tomu, aby Bůh poslechl a udělal co si zamaneme.... Ve skutečnosti je modlitba rozhovor a vztah současně, kdy nejen otvíráme své srdce Bohu, ale zároveň poznáváme to Boží... S takovou charakteristikou se můžete setkat v pořadu Doteky. Vyučování Charlese Stanleyho je připraveno na 26. září na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Vytrvalí v modlitbě (2/2)

Svět stále vyvíjí nové komunikační prostředky. Dnešní společnost si bez nich už ani nedokážeme představit. Zdá se nám, že bez nich bychom se vrátili o několik století nazpět. Přesto existuje jeden vysoce kvalitní prostředek používaný od pradávna, který v dnešní době naopak upadá v zapomnění. Je jím modlitba, umožňující komunikaci s Bohem. Jak ji rozvíjet, ukazuje v Dotecích Charles Stanley. Nalaďte si v od 20:15 3. října.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.