Playlist

Živé vysílání

06:15 Tichý čas
06:25 Písničky
06:45 Biblická úvaha
O modlitbě
07:00 Modlitby podle Bible
Poslední týden (11) (R)
07:30 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Proste a bude vám dáno - Mgr. Viera Hroncová


Čtení na pokračování

images/porady/cetba.jpg

Každé pondělí, středu a pátek po poledni je pro vás připraveno setkání s knihami, které stojí za přečtení… přesněji za poslech :-)

Vysílací časy: pondělí, středa, pátek 12:15 / repríza všech tří v týdnu odvysílaných dílů: neděle 22:30 - 24:00 / noční repríza: úterý, čtvrtek, sobota 3:30
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor: Lenka Malinová

Labyrint upgrade

V letošním roce si připomínáme 350. výročí úmrtí Jana Ámose Komenského. Po celý rok bude jeho jméno zaznívat v různých souvislostech. Na Rádiu 7 se také přidáme a hned v lednu nabídneme ve čtení na pokračování k poslechu knihu Jana Hábla Labyrint upgrade. V podání herce Michala Bumbálka ho můžete poslouchat ve všední dny ve čtvrt na jednu odpoledne.

Vytisknout E-mail

Láska odpouští všechno

V prosinci 2018 vyšla kniha s názvem LÁSKA ODPOUŠTÍ VŠECHNO, která popisuje životní příběh rumunského baptistického kazatele Pavla Petrute, který v době hlubokého totalitního režimu okusil společně s celou svou rodinou na vlastní kůži hrůzy komunismu, a to jen proto, že byl kazatelem evangelia. Zároveň také zažil obrovskou Boží milost a lásku, která dopustila ale neopustila. Příběh o síle odpuštění díky Boží lásce načetl pro Rádio 7 Miroslav Kubíček. Poslechnout si ho můžete ve čtení na pokračování od 21. ledna ve všední dny od 12:15.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.