Playlist

Živé vysílání

12:00 Sváteční slovo
Být solí (R)
12:05 Interval
Jan Fic: CD Potom (R)
13:00 Kormidlo
Přísloví (3/7): Bez práce nejsou koláče
14:00 Poklady z archivu
Kudy jdeš, rádio? (R)
15:00 Concertino
Georg Friedrich Händel: Mesiáš

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Být solí


Čtení na pokračování

images/porady/cetba.jpg

Každé pondělí, středu a pátek po poledni je pro vás připraveno setkání s knihami, které stojí za přečtení… přesněji za poslech :-)

Vysílací časy: pondělí až pátek 12:15 / repríza všech tří v týdnu odvysílaných dílů: neděle 23:15  / noční repríza: pondělí-pátek 2:15
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor: Lenka Malinová

Kterak kostelník k víře přišel

Petr Němec je obyčejný člověk, který zažil neobyčejný život. Vyrůstal na Vysočině a je jedním z devíti dětí. Od mládí prožívá neobvyklé zásahy Boží ochrany. Příběhy, které obsahuje jeho kniha Kterak kostelník k víře přišel, jsou všechny z jeho života a mohou povzbudit každého k důvěře v dobrého Boha. Pro Rádio 7 je načetl Vlastimil Brůža a ve čtení na pokračování je uslyšíme od 3. září, vždy od 12:15..

Vytisknout E-mail

Střežené město

Letos na podzim si připomínáme 30. výročí samostatné české redakce Trans World Radia. Ve čtení na pokračování se proto vracíme ke knize Marie Frydrychové Střežené město, ve které vykreslila počátky českého TWR. Kniha „Je napsána k oslavě Boží a pro povzbuzení všem, kteří hledají Boha. Náš Bůh je silný a mocný, i když my jsme slabí a bezmocní. ", říká v knize Jiří Dedecius, jeden ze zakladatelů práce TWR u nás. Zaposlouchejte se s námi do jeho příběhu, který načetl Petr Stoy Začínáme  16. září ve čtvrt na jednu.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.