Playlist

Živé vysílání

04:45 Písničky
05:15 Bohoslužba archiv
Pravá bohoslužba (R)
06:00 Přehled pořadů, písničky
06:15 Tichý čas
06:25 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Poslední budou první


Bohoslužba

images/porady/bohosl.jpg

Nedovolily vám okolnosti zúčastnit se nedělní bohoslužby? Každé nedělní odpoledne nabízíme možnost aspoň prostřednictvím rozhlasového záznamu bohoslužbu prožít.

Vysílací časy: neděle 14:15 / repríza: středa 23:15
Stopáž: 60 minut

Budete mi svědky

Petra Húště známe z našeho vysílání jako autora pořadů, které pro Rádio 7 dělal a dělá. V neděli 22. března se s ním setkáme jako s kazatelem. Jeho motivující promluva o tom, jak máme být svědky o Bohu, zazní v 9 hodin.

Vytisknout E-mail

Stavitelé chrámu

Náš život lze přirovnat ke stavbě. Jakou stavbu stavíme? Nad touto otázkou se můžeme společně zamyslet při poslechu kázání biskupa Apoštolské církve Martina Moldana. Poslouchejte v neděli 29. března v 9 hodin.

Vytisknout E-mail

Hospodinovi vykoupení

V Bibli čteme, že jsme Hospodinovi vykoupení. Uvědomujeme si,co to znamená být součástí vykoupených? Velkopáteční kázání pastora Bohuslava Wojnara z těšínského sboru Apoštolské církve se bude týkat právě této skutečnosti. Poslechněte si 10. dubna po 15 hodině na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Jak se připravit na Velikonoce

Mohli se Ježíšovi učedníci připravit na to, že jejich Mistr bude ukřižován? Dlouho před tím, než se to stal, je na to Ježíš upozorňoval. Přesto je to zaskočilo, protože měli své představy o budoucnosti. K naslouchání Bohu a ptaní na základě příběhu proroka Abakuka povzbudí ve svém kázání 5. dubna Luděk Brdečko.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.