Playlist

Živé vysílání

17:00 Interval
Deše: CD Už je mi do tance (R)
18:05 Myšlenka na den
Najednou máme čas (R)
18:30 Štafeta
Proč děti zlobí (1/2) (R)
19:00 Písničky
19:15 Kanafásek
Biblické příběhy (4/27): Noe

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Najednou máme čas


Řeka života

images/porady/reka.jpg

Příběhy lidí, kteří se vydali k pramenům a jejichž osobní víra v Krista ovlivnila mnohé další. Příběhy z doby nedávné, stejně jako exkurze daleko do minulosti.

Vysílací časy: středa 10:00 / repríza: čtvrtek 13:00, neděle 22:00 / noční repríza: pátek 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Jaromír Jašek

Odvážný, inspirující a milující člověk, to byl Jaromír Jašek. V době komunismu pracoval jako Českobratrský evangelický farář, těsně před důchodem se ale ocitl v kotelně jako topič. O jeho životě nám vyprávěl jeho syn Petr Jašek z Hlasu mučedníků v rozhovoru s Janem Duchoslavem. Velmi pestrý a silný příběh si budete moci poslechnout v pořadu Řeka života v 10 hodin ve středu 1. dubna .

Vytisknout E-mail

Dietrich Bonhoeffer

Jméno německého faráře Dietricha Bonhoeffera  pravděpodobně znáte. Dožil se pouhých 39 let - 9. dubna 1945 zahynul v koncentračním táboře ve Flossenbürgu , protože se odmítl smířit s nicneděláním a apatií církve. Jeho životní příběh připomene Řeka života ve středu 8. dubna po 10 hodině na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Jan Tauler

V našem volném cyklu pátrání po významných myslitelích středověku tentokrát zakotvíme ve 14. století. historik a farář CČSH Jiří Sladký představí Jana Taulera, německého mystika a zároveň křesťana s velikým důrazem na praktickou zbožnost. Více už v relaci Řeka života  ve středu 15. dubna od 10:00 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.