Živé vysílání

12:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
12:10 Poľudňajšie menu Rádia 7 (informačno – duchovný bl
(vysílá slovenská redakce)
14:00 Piesne na želanie
(vysílá slovenská redakce)
15:00 Duchovný relax I.
(vysílá slovenská redakce)
16:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Logika


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Hana Weignerová
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Manželská sexualita

Asi málo témat vzbuzuje takové rozpaky a je přikryto tolikerým tabu jako sexualita - tedy alespoň v prostoru církve. Zato mimo ni to jen frčí. A možná právě tento protiproud způsobuje mnohá nedorozumění a těžkosti, s kterými se pak v životě reálně potýkáme... O sexu v manželství budou na otázky Kateřiny Hodecové odpovídat křesťanský poradce a klinický psycholog Pavel Raus a senior Křesťanských společenství Marek Prosner. Poslouchejte relaci Na sobotní frekvenci Proglasu v sobotu 19. května v 8:00 ráno.

Vytisknout E-mail

Svobodný, tedy free

Ten, kdo má v ruce trumfy, logicky ve hře vítězí. Poznat to může být nejen v závěru hry, ale i v jejím průběhu - dobré karty přece dávají pocit pohody a nadhledu. Křesťané říkají, že život s Kristem je ta nejlepší volba - logicky by tedy už v průběhu života měli vykazovat známky toho, že vědí o svém vítězství. Jak žít například takovou svobodu v Kristu? Na tuto otázku se zaměří rozhovor Lucie Endlicherové s kazatelem Církve bratrské v Praze-Smíchově Janem Valešem. Poslechněte si jej v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu 26. 5. od 8:00.

Vytisknout E-mail

Nemoc a film

Co když vážná nemoc zaklepe na dveře našeho života? Je naše víra skutečně tak pevná, jak jsme si doposud mysleli? O nemoci, ale i o filmařině a youtuberství si bude v sobotu 2. června Na sobotní frekvenci Proglasu povídat Petr Húšť s režisérem Lubošem Hlavsou. Připojte se po osmé ranní! Reprízu uslyšíte ve středu 6. června po 22:00 večerní na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.