• CD 2018
  • Promo 2018
  • Evangelia 2018

Živé vysílání

09:45 Biblická úvaha
Buď rozhodný a udatný (R)
10:00 Za obzor
Nigérie (R)
11:15 Překročit hranice
Proměna (7/8) (R)
11:30 Kdo je to?
11:40 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Královské puzzle


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Koncerty ve věznicích

Pavel Staněk před časem vyměnil dráhu profesionálního hudebníka a plné koncertní sály za kariéru vězeňského dozorce - jeho příběh jsme vám zprostředkovali v tomto pořadu zhruba před rokem. Ale hudba provází Pavla i v současnosti a věřte nebo ne, dokáže obě tyto oblasti spojit. Jak konkrétně, uslyšíte v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu 13. října po osmé hodině ranní.

Vytisknout E-mail

Srdce obrněné

Pojištění dnes získáte už na kdeco. Ochránit můžete nejen svůj dům, děti nebo zdraví, ale také kolo před krádeží nebo dovolenou v případě, že na ni nenastoupíte. Je možné podobně pojistit i srdce? "Především střež a chraň své srdce," vyzývá biblická kniha Přísloví. Jak a proč srdce střežit a co ze vší té ochrany vyplývá, toho se dotkne rozhovor Lucie Endlicherové s vikářem Církve bratrské Alešem Navrátilem. Poslechněte si program Na sobotní frekvenci Proglasu 20. října po osmé ranní.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.