Živé vysílání

12:00 Správy z kresťanského sveta
(vysílá slovenská redakce)
13:00 Poľudňajšie menu Rádia 7 (informačno – duchovný bl
(vysílá slovenská redakce)
15:00 Pri studnici Jákobovej (relácia o Izraeli)
(vysílá slovenská redakce)
16:00 Na striebornej vlne (magazín pre seniorov)
(vysílá slovenská redakce)
17:00 Duchovný relax
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Dávej si pozor - Richard Novák


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Hana Weignerová
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Bůh nám dává vše potřebné ke (zbožnému) životu

Říká se, že většina lidí má pocit, že by stačilo mít jen o pár tisícovek víc a byli by se svým platem spokojeni; a to bez ohledu na to, v jakém oboru pracují a kolik činí aktuální výše jejich výplaty. Dá se to stejné prohlásit i o životě s Bohem? Stačilo by jen pár kapitol Bible navíc, par modliteb navíc, pár hodin služby navíc - a náš život s Bohem by byl takový, jako má být? Nebo jste s tím svým spokojeni? Bůh nám dává vše potřebné ke (zbožnému) životu, hlásá titulek pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu 24. února v osm ráno. Hostem Lucie Endlicherové bude Břetislav Fajmon, vysokoškolský pedagog, člen Evangelikálního společenství Brno.

Vytisknout E-mail

Otcovství

Že Bůh je náš Otec, to je ta nejvýstižnější metafora pro Jeho vztah k nám, Jeho dětem. Říká se však, že v dnešní době je krize otců. Nemůže nám být negativní nebo omezená zkušenost s vlastním otcem překážkou k vnímání toho nebeského? Pokud ano, jak ji překonat? O Božím otcovství si v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu bude 3. března po osmé ranní povídat Petr Húšť s americkým misionářem Davem Pattym. Reprízu pořadu poslouchejte ve středu 7. března večer na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.