Playlist

Živé vysílání

01:00 Concertino
Úvod do vážné hudby (R)
02:00 Písničky
02:15 Čtení na pokračování
Můj růžový život s Bohem a rakovinou (7/15) (R)
02:45 Písničky
03:00 Řeka života
A Bůh se zeptal: Chceš znát můj pohled na věc? (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Proviněná, ale jen trošku


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Rapované evangelium

Je rap dobrý způsob pro předávání evangelia? Proč si nastavit pro svou službu vysokou laťku kvality? Jde mít vysoké a zdravé sebevědomí a pokoru zároveň? O těchto a další otázkách si bude povídat Petr Húšť s českým křesťanským rapperem Envejem. Poslouchejte Na sobotní frekvenci Proglasu v sobotu 14. září v 8 hodin ráno. Reprízu uslyšíte nově ve čtvrtek 19. září po 22:00 hodině na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Potřebuješ odvahu a prak

Zůstávat v zákrytu nebo v davu, aby člověk moc nevyčníval je poměrně bezpečné. Ale postavit se do čela a vzít na sebe zodpovědnost, to chce... co vlastně? A musí stát v čele jen šediví kmeti, anebo je to prostor i pro mladé? O dospělosti, růstu, zodpovědnosti a také roli vedoucího si budou v dalším pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu povídat Kateřina Hodecová a pastor Křesťanského společenství v Nymburce Petr Plaňanský. Poslouchejte od 8 hodin v sobotu 21. září.

Vytisknout E-mail

Má smysl hledat smysl?

Smysl života? Existuje a má vůbec cenu ho hledat? A co Boží plán a vůle? Máme je hledat? A jak? Nejen těchto témat se dotkne Štěpán Matuška se svým hostem Jakubem Pešou v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu. Nalaďte si živě v sobotu od 8 ráno v sobotu 28. září. Repríza pořadu je nachystaná ve čtvrtek 3. října po 22:00 na Rádiu7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.