• Pokoj s Bohem
  • Pokoj s lidmi
  • Pokoj v srdci
  • Pokoj v tezkych situacich

Živé vysílání

06:15 Modlitby za prenasledovaných kresťanov
(vysílá slovenská redakce)
07:15 Zamyslenie
(vysílá slovenská redakce)
08:00 Dobrý štart - povzbudenia do dňa z Božieho slova
(vysílá slovenská redakce)
09:15 Slovo do dňa 
(vysílá slovenská redakce)
10:15 Postavený na skale v spolupráci s D. Prince Minist
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Nevzdávej se!


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Zveme Česko na rande

Zveme Česko na rande. Titulek, který může působit trošku odvážně, upozorňuje na iniciativu Manželské večery, která chce pomáhat všem, kdo touží pracovat na dobrém manželství a žít ho. Českou variantu Manželských večerů koordinují Jakub a Dagmar Güttnerovi, hosté programu Na sobotní frekvenci Proglasu s datem 12. ledna. Po osmé ráno uslyšíte, jak pozvat Česko na rande (a nejen to). Repríza ve středu 16. 1. ve 22:00.

Vytisknout E-mail

Krize středního věku

Mnoho věcí se děje ve vlnách - je čas klidu a najednou se nahromadí těžkosti a tlaky. Ty ale zase pominou a nastane poklidnější období... Každý to prožíváme jinak a přesto jsou věci, které se plus mínus týkají každého. Své výzvy mají také různá věková období a právě u toho se zastavíme v dalším pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu 19. ledna. Hostem Kateřiny Hodecové bude Tomáš Hasmanda, pastor Apoštolské církve z Valašského Meziříčí. Téma Krize středního věku se rozvine po osmé hodině ranní. Reprízu zopakujeme ve středu 23. ledna po 22:00 jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.