Týdenní program Rádia 7

Programové schema

textová verze
  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Ke kořenům
    Šalomoun (3): Moudrost (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Beneš
    01:00Akademie
    Proč je slušný člověk schopen páchat zlo (R)
    Hovoří: Petr Vaďura
    02:00Písničky

    02:15Dušebol
    Ohlédnutí (R)
    Moderuje: Martin a Kateřina Okáčovi
    02:45Písničky

    03:00Poklady z archivu
    Laskavost (R)
    Moderuje: Helena Brdečková
    04:00Písničky z archivu
    Josef Hurta (R)
    Připravila: Kateřina Hodecová
    04:30Biblická úvaha
    Hoď se do klidu! - Opravdu?? (R)
    Autor a čte: Lenka Malinová
    04:45Písničky

    05:15Bohoslužba archiv
    Křesťanské manželství (R)
    Káže: Michal Klus
    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Studna slova
    2.Královská (41/46): Královští synové (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    07:00Čtení z Bible

    08:00Sváteční slovo
    Vyslyšené modlitby
    Autor a čte: Luděk Brdečko
    08:10Písničky

    09:00Bohoslužba
    S Ježíšem na druhý břeh
    Káže: Jiří Bukovský
    09:45Písničky

    10:15Život víry
    (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Jiří Holuša
    10:45Písničky

    11:00Rozmarýna
    Na cestě (R)
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Miriam Hurtová
    12:00Sváteční slovo
    Vyslyšené modlitby (R)
    Autor a čte: Luděk Brdečko
    12:05Interval
    Malina Brothers & Kateřina Garcia (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    13:00Kormidlo
    Bylinky (8/10): Chmel otáčivý
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Autorky: Bětka Marková, Kamča Vašinová, Bohdanka Gillíková
    14:00Poklady z archivu
    Laskavost (R)
    Moderuje: Helena Brdečková
    15:00Concertino
    Ennio Morricone
    Moderuje: Dalibor Bakala
    16:00Písničky

    16:30Písničky z archivu
    Josef Hurta (R)
    Připravila: Kateřina Hodecová
    17:00Bohoslužba archiv
    Dva světy
    Káže: Daniel Mojžíš
    18:05Sváteční slovo
    Vyslyšené modlitby (R)
    Autor a čte: Luděk Brdečko
    18:10Písničky

    18:30Zákoutí
    Druhá vlna rokenrolu
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Mirai Navrátil
    19:00Za obzor
    Madagaskar (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Jana Škubalová
    20:00Písničky

    20:15Doteky
    Skrytý nepřítel lásky
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    20:45Písničky

    21:00Modlitby podle Bible
    Poslední týden (17)
    Moderuje: Helena Brdečková
    21:30Písničky

    22:00Řeka života
    Znali svého Boha: Elizabeth Baxterová (R)
    Úprava: Kateřina Hodecová, čte: Marcela Dürrová
    23:00Krok za krokem
    Genesis (13): Cesta odvahy a odevzdání se
    Moderuje: Jiří Novák
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    2. list Petrův 3,9-18 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Pohovka
    Influence music (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Joni a Ken (16/20) (R)
    autoři: Ken a Joni Eareckson Tada, Larry Libby, čte: Marcela
    02:45Písničky

    03:00Rozmarýna
    Na cestě (R)
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Miriam Hurtová
    04:00Písničky

    04:15Štafeta
    Jazyky lásky (2/2) (R)
    Moderuje: Dana Kenningová
    Host: Pavel Mečkovský
    04:45Písničky

    05:00Nejen chlebem
    Připravený na jeho příchod (R)
    Moderuje: Jan Vopalecký
    05:15Písničky

    05:30Okno do historie
    Jednota bratrská se otevírá (R)
    Autor a čte: František Holeček
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Anténa víry (1/6): Úvod
    Autor a čte: Roman Toušek
    07:00Listárna

    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Únor
    Autor a čte: Petr Plaňanský
    08:05Písničky

    08:30Stopy

    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Host: Pavel Minich
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Překročit hranice
    Spiritualita pro zaneprázdněné lidi (1/5)
    Autor a čte: Lukáš Targosz
    09:45Písničky

    10:00Fortepiano
    Boření stereotypů
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Jiří Míšek
    11:00Písničky

    11:15Nofilter
    Připraven
    Moderuje: Tomáš Mikuš
    Host: Jan Chenza Šeda
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    Únor (R)
    Autor a čte: Petr Plaňanský
    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Joni a Ken (17/20)
    autoři: Ken a Joni Eareckson Tada, Larry Libby, čte: Marcela
    13:00Kudy kam
    Chlubit se křížem (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Marek Prosner
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Anténa víry (1/6): Úvod (R)
    Autor a čte: Roman Toušek
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00KOMPAS
    Šalomoun (64): Pamatujte (R)
    Moderuje: Marian Možucha
    Autor a čte: Marian Možucha
    16:15Písničky

    16:30Magazín z kultury

    17:00Jazzový klub
    Kurt Rosenwinkel (R)
    Moderuje: Broňa Procházková
    18:05Myšlenka na den
    Únor (R)
    Autor a čte: Petr Plaňanský
    18:30Život víry
    (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Jiří Holuša
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Víla Šťastenka (3/15): O tom, jak se ztratila
    Autorka: Renáta Nürnbergerová, čte: Kateřina Hodecová
    19:30Písničky

    19:45Uši k duši
    Listování: Dietrich Bonhoeffer (4): (Ne)zdravý radikalismus, (ne)zdravý kompromis (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Abdiáš 1,1-3
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Momentky

    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Lucka Straková
    22:00Ke kořenům
    Šalomoun (3): Moudrost (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Beneš
    22:45Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Joni a Ken (17/20) (R)
    autoři: Ken a Joni Eareckson Tada, Larry Libby, čte: Marcela
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Abdiáš 1,1-3 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Momentky
    (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Lucka Straková
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Joni a Ken (17/20) (R)
    autoři: Ken a Joni Eareckson Tada, Larry Libby, čte: Marcela
    02:45Písničky

    03:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Naděje navzdory (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Ester Jankovičová
    04:00Písničky

    04:15Modlitby podle Bible
    Poslední týden (17) (R)
    Moderuje: Helena Brdečková
    04:45Písničky

    05:00Uši k duši
    Listování: Dietrich Bonhoeffer (4): (Ne)zdravý radikalismus, (ne)zdravý kompromis (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    05:15Písničky

    05:30KOMPAS
    Šalomoun (64): Pamatujte (R)
    Moderuje: Marian Možucha
    Autor a čte: Marian Možucha
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Anténa víry (2/6): Síla Ducha svatého
    Autor a čte: Roman Toušek
    07:00Magazín z kultury
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Abakuk
    Autor: Petr Hajčiar, čte: Daniel Zeman
    08:05Písničky

    08:30Nahoru
    Muž jako buldok
    Moderuje: Štěpán Matuška
    hovoří: Petr Dvořáček a Pavel Kohl
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Základy
    Základy (13/16): Život z Ducha
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Autor a čte: Jiřina Gina Čunková
    09:40Písničky

    10:00Dušebol
    Životospráva
    Moderuje: Martin a Kateřina Okáčovi
    10:30Písničky

    10:45Kdo je to

    11:00Písničky

    11:15Průsečíky
    Deep fakes
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    Abakuk (R)
    Autor: Petr Hajčiar, čte: Daniel Zeman
    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Joni a Ken (18/20)
    autoři: Ken a Joni Eareckson Tada, Larry Libby, čte: Marcela
    13:00Fortepiano
    Boření stereotypů (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Jiří Míšek
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Anténa víry (2/6): Síla Ducha svatého (R)
    Autor a čte: Roman Toušek
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Překročit hranice
    Spiritualita pro zaneprázdněné lidi (1/5) (R)
    Autor a čte: Lukáš Targosz
    16:15Písničky

    16:30Magazín z regionů

    17:00Korálky
    (R)
    18:05Myšlenka na den
    Abakuk (R)
    Autor: Petr Hajčiar, čte: Daniel Zeman
    18:30Nofilter
    Připraven (R)
    Moderuje: Tomáš Mikuš
    Host: Jan Chenza Šeda
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Víla Šťastenka (4/15): První den v lese
    Autorka: Renáta Nürnbergerová, čte: Kateřina Hodecová
    19:30Písničky

    19:45Stopy
    (R)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Host: Pavel Minich
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Abdiáš 1,4-6
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Pohovka
    Petr Špaček
    Moderuje: Jan Duchoslav
    22:00Akademie
    Proč je slušný člověk schopen páchat zlo (R)
    Hovoří: Petr Vaďura
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Joni a Ken (18/20) (R)
    autoři: Ken a Joni Eareckson Tada, Larry Libby, čte: Marcela
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Abdiáš 1,4-6 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Jazzový klub
    Kurt Rosenwinkel (R)
    Moderuje: Broňa Procházková
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Joni a Ken (18/20) (R)
    autoři: Ken a Joni Eareckson Tada, Larry Libby, čte: Marcela
    02:45Písničky

    03:00Fortepiano
    Boření stereotypů (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Jiří Míšek
    04:00Písničky

    04:15Zákoutí
    Druhá vlna rokenrolu (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Mirai Navrátil
    04:45Písničky

    05:00Stopy
    (R)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Host: Pavel Minich
    05:15Písničky

    05:30Překročit hranice
    Spiritualita pro zaneprázdněné lidi (1/5) (R)
    Autor a čte: Lukáš Targosz
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Anténa víry (3/6): Srdce domovem Pána Ježíše
    Autor a čte: Roman Toušek
    07:00Magazín z regionů
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Úspěšný život
    Autor a čte: Marie Frydrychová
    08:05Písničky

    08:30Zrcadlo
    Pravda pod mikroskopem (188): James D. Mallory (1/2): Pohled psychiatra na křesťanství
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Life+
    From farmer to teacher
    Moderuje: Ailsa Randall
    Host: Mike George
    09:45Písničky

    10:00Řeka života
    Balthasar Hubmaier
    Autor: Ester Kvasňovská, čte: Kateřina Hodecová a Lucie Endl
    11:00Písničky

    11:15Dary z rukou Mistra
    Služba a dary
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Jiří Unger
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    Úspěšný život (R)
    Autor a čte: Marie Frydrychová
    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Joni a Ken (19/20)
    autoři: Ken a Joni Eareckson Tada, Larry Libby, čte: Marcela
    13:00Akademie
    Proč je slušný člověk schopen páchat zlo (R)
    Hovoří: Petr Vaďura
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Anténa víry (3/6): Srdce domovem Pána Ježíše (R)
    Autor a čte: Roman Toušek
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Základy
    Základy (13/16): Život z Ducha (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Autor a čte: Jiřina Gina Čunková
    16:10Písničky

    16:30Magazín z misie

    17:00Pohovka
    Petr Špaček (R)
    Moderuje: Jan Duchoslav
    18:05Myšlenka na den
    Úspěšný život (R)
    Autor a čte: Marie Frydrychová
    18:30Průsečíky
    Deep fakes (R)
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Víla Šťastenka (5/15): Soutěž ve zpěvu
    Autorka: Renáta Nürnbergerová, čte: Kateřina Hodecová
    19:30Písničky

    19:45Nahoru
    Muž jako buldok (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    hovoří: Petr Dvořáček a Pavel Kohl
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Abdiáš 1,7-14
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Kudy kam
    Naše kořeny
    Moderuje: Karel Hauptman
    22:00Concertino
    Ennio Morricone (R)
    Moderuje: Dalibor Bakala
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Joni a Ken (19/20) (R)
    autoři: Ken a Joni Eareckson Tada, Larry Libby, čte: Marcela
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Abdiáš 1,7-14 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Kudy kam
    Naše kořeny (R)
    Moderuje: Karel Hauptman
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Joni a Ken (19/20) (R)
    autoři: Ken a Joni Eareckson Tada, Larry Libby, čte: Marcela
    02:45Písničky

    03:00Večer pod lampou
    Můj příběh (8) (R)
    Autor: Jan Boštík, čte: Petr Hodec
    04:00Písničky

    04:15Průsečíky
    Deep fakes (R)
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    04:45Písničky

    05:00Nahoru
    Muž jako buldok (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    hovoří: Petr Dvořáček a Pavel Kohl
    05:15Písničky

    05:30Základy
    Základy (13/16): Život z Ducha (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Autor a čte: Jiřina Gina Čunková
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Anténa víry (4/6): Zakořeněni a zakotveni v lásce
    Autor a čte: Roman Toušek
    07:00Magazín z misie
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Homeopati
    Autor: Petr Hajčiar, čte: Marcela Dürrová
    08:05Písničky

    08:30Nejen chlebem
    Pravidelnost problém neřeší
    Moderuje: Jan Vopalecký
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Okno do historie
    Jednota před exilem do Moldávie
    Autor a čte: František Holeček
    09:45Písničky

    10:00Rozmarýna
    Dotek jako lék
    Moderuje: Kateřina Vávrová
    Host: Monika Kadlecová
    11:00Písničky

    11:15Štafeta
    Sourozenecké konstelace (1/3)
    Moderuje: Dana Kenningová
    Host: Pavel Mečkovský
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    Homeopati (R)
    Autor: Petr Hajčiar, čte: Marcela Dürrová
    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Joni a Ken (20/20)
    autoři: Ken a Joni Eareckson Tada, Larry Libby, čte: Marcela
    13:00Řeka života
    Balthasar Hubmaier (R)
    Autor: Ester Kvasňovská, čte: Kateřina Hodecová a Lucie Endl
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Anténa víry (4/6): Zakořeněni a zakotveni v lásce (R)
    Autor a čte: Roman Toušek
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Life+
    From farmer to teacher (R)
    Moderuje: Ailsa Randall
    Host: Mike George
    16:15Písničky

    17:00Kormidlo
    Bylinky (8/10): Chmel otáčivý (R)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Autorky: Bětka Marková, Kamča Vašinová, Bohdanka Gillíková
    18:05Myšlenka na den
    Homeopati (R)
    Autor: Petr Hajčiar, čte: Marcela Dürrová
    18:30Dary z rukou Mistra
    Služba a dary (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Jiří Unger
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Víla Šťastenka (6/15): O tom, jak zachránila malého kolouška
    Autorka: Renáta Nürnbergerová, čte: Kateřina Hodecová
    19:30Písničky

    19:45Zrcadlo
    Pravda pod mikroskopem (188): James D. Mallory (1/2): Pohled psychiatra na křesťanství (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Abdiáš 1,15-21
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Interval
    Ivo Cicvárek: CD Padá
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    22:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Naděje navzdory (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Ester Jankovičová
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Joni a Ken (20/20) (R)
    autoři: Ken a Joni Eareckson Tada, Larry Libby, čte: Marcela
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Abdiáš 1,15-21 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Concertino
    Ennio Morricone (R)
    Moderuje: Dalibor Bakala
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Joni a Ken (20/20) (R)
    autoři: Ken a Joni Eareckson Tada, Larry Libby, čte: Marcela
    02:45Písničky

    03:00Řeka života
    Balthasar Hubmaier (R)
    Autor: Ester Kvasňovská, čte: Kateřina Hodecová a Lucie Endl
    04:00Písničky

    04:15Doteky
    Skrytý nepřítel lásky (R)
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    04:45Písničky

    05:00Zrcadlo
    Pravda pod mikroskopem (188): James D. Mallory (1/2): Pohled psychiatra na křesťanství (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    05:15Písničky

    05:30Life+
    From farmer to teacher (R)
    Moderuje: Ailsa Randall
    Host: Mike George
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Anténa víry (5/6): Uchopení Kristovy lásky
    Autor a čte: Roman Toušek
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Volej k Bohu
    Autor: Marta Záleská, čte: Petr Stoy
    08:05Písničky

    08:30Uši k duši
    Listování: Dietrich Bonhoeffer (5): Církev
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30KOMPAS
    Šalomoun (65): Hovořil jsem se svým srdem (1)
    Moderuje: Marian Možucha
    Autor a čte: Marian Možucha
    09:45Písničky

    10:00Za obzor
    Střední východ
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    11:00Písničky

    11:15Život víry

    Moderuje: Jan Duchoslav
    Host: Michal Firla
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    Volej k Bohu (R)
    Autor: Marta Záleská, čte: Petr Stoy
    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Neboj se kříže (1)
    autoři: Rebecca Georgeová, Richard Wurmbrand, čte: Jiří Dani
    13:00Rozmarýna
    Dotek jako lék (R)
    Moderuje: Kateřina Vávrová
    Host: Monika Kadlecová
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Anténa víry (5/6): Uchopení Kristovy lásky (R)
    Autor a čte: Roman Toušek
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Okno do historie
    Jednota před exilem do Moldávie (R)
    Autor a čte: František Holeček
    16:15Písničky

    16:30Listárna

    17:00Interval
    Ivo Cicvárek: CD Padá (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    18:05Myšlenka na den
    Volej k Bohu (R)
    Autor: Marta Záleská, čte: Petr Stoy
    18:30Štafeta
    Sourozenecké konstelace (1/3) (R)
    Moderuje: Dana Kenningová
    Host: Pavel Mečkovský
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Víla Šťastenka (7/15): O tom, jak se ocitla ve velkém nebezpečí
    Autorka: Renáta Nürnbergerová, čte: Kateřina Hodecová
    19:30Písničky

    19:45Nejen chlebem
    Pravidelnost problém neřeší (R)
    Moderuje: Jan Vopalecký
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Jonáš 1,1-4
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Večer pod lampou
    Můj příběh (9)
    Autor: Jan Boštík, čte: Petr Hodec
    22:00Momentky
    (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Lucka Straková
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Neboj se kříže (1) (R)
    autoři: Rebecca Georgeová, Richard Wurmbrand, čte: Jiří Dani
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Krok za krokem
    Genesis (13): Cesta odvahy a odevzdání se (R)
    Moderuje: Jiří Novák
    01:00Interval
    Ivo Cicvárek: CD Padá (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    02:00Písničky

    02:15Dary z rukou Mistra
    Služba a dary (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Jiří Unger
    02:45Písničky

    03:00Za obzor
    Střední východ (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    04:00Písničky

    04:15Nofilter
    Připraven (R)
    Moderuje: Tomáš Mikuš
    Host: Jan Chenza Šeda
    04:45Písničky

    05:15Život víry
    (R)
    Moderuje: Jan Duchoslav
    Host: Michal Firla
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Anténa víry (6/6): Naplnění do Boží plnosti
    Autor a čte: Roman Toušek
    07:00Modlitby podle Bible
    Poslední týden (17) (R)
    Moderuje: Helena Brdečková
    07:30Písničky

    07:50Myšlenka na den
    Cesta k řešení problémů
    Autor a čte: Jaroslav a Irena Jírovi
    08:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Život s Bohem naplno
    Moderuje: Štěpán Matuška
    Host: Filip Fabian
    09:00Kalendárium, Pozvánky, Magazíny

    09:30Tematická sobota
    Bonusy neboli Něco navíc
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Vlastimil a Helena Brůžovi
    11:00Fortepiano
    Boření stereotypů (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Jiří Míšek
    12:00Myšlenka na den
    Cesta k řešení problémů (R)
    Autor a čte: Jaroslav a Irena Jírovi
    12:05Pohovka
    Petr Špaček (R)
    Moderuje: Jan Duchoslav
    13:00Korálky

    14:00Večer pod lampou
    Můj příběh (9) (R)
    Autor: Jan Boštík, čte: Petr Hodec
    15:00Písničky z archivu
    Otcovy děti: Noc a den
    Připravila: Lenka Malinová
    15:30Studna slova
    2. Královská (42/46): Babylónský úder
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    15:45Písničky

    16:00Poklady z archivu
    Dobrota
    Moderuje: Helena Brdečková
    17:00Kudy kam
    Naše kořeny (R)
    Moderuje: Karel Hauptman
    18:05Myšlenka na den
    Cesta k řešení problémů (R)
    Autor a čte: Jaroslav a Irena Jírovi
    18:30Dušebol
    Životospráva (R)
    Moderuje: Martin a Kateřina Okáčovi
    19:00Akademie
    Jak hořet a nevyhořet (1)
    Host: Martin Moldan
    20:00Písničky

    20:15Ke kořenům
    Šalomoun (4): Modlitba
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Beneš
    21:00Jazzový klub
    Peirani and Parisien: CD Belle Époque
    Moderuje: Broňa Procházková
    22:00Bohoslužba
    S Ježíšem na druhý břeh (R)
    Káže: Jiří Bukovský
    22:45Písničky

    23:15Zákoutí
    Druhá vlna rokenrolu (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Mirai Navrátil
    23:45Písničky

Vytisknout

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.