• Pokoj s Bohem
  • Pokoj s lidmi
  • Pokoj v srdci
  • Pokoj v tezkych situacich

Živé vysílání

00:00 Hudba R7
(vysílá slovenská redakce)
01:05 Vyučovania (repríza zo soboty)
(vysílá slovenská redakce)
05:45 Slovo do dňa
(vysílá slovenská redakce)
06:15 Modlitby za prenasledovaných kresťanov
(vysílá slovenská redakce)
07:15 Biblický výklad
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Problém dobré pověsti


Týdenní program Rádia 7

  • 00:00Hudba R7
    (vysílá slovenská redakce)
    01:05Vyučovania (repríza zo soboty)
    (vysílá slovenská redakce)
    05:45Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
    06:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov
    (vysílá slovenská redakce)
    07:15Biblický výklad
    (vysílá slovenská redakce)
    08:00Bohoslužba
    (vysílá slovenská redakce)
    09:15Bibl. vyučovania - v spolupráci s In Touch Ministr
    (vysílá slovenská redakce)
    10:00Príbehy pre deti
    (vysílá slovenská redakce)
    11:00Evergreeny
    (vysílá slovenská redakce)
    12:00Přehled pořadů

    12:15Sváteční slovo
    Deset družiček - problém dobré pověsti
    Autor a čte: Petr Raus
    12:30Kormidlo
    Velbloud
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Přípravily: Bohdana Gillíková a Pavlína Žambochová, čte:
    14:15Bohoslužba
    Manželské role
    Káže: Marek Pezlar
    15:00Stopy
    (R)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Host: Alice Makovičková
    15:30Písničky z archivu
    Ohlédnutí za životem Luďka Rejchrta (R)
    16:00Uši k duši
    Problém bolesti (3/4): Smysl utrpení (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    16:15Písničky

    16:30Okno do historie
    Důsledky papežského diktátu (R)
    Autor a čte: František Holeček
    17:00Rozmarýna
    Zdravé vztahy jako prevence (R)
    Moderuje: Petra Eliášová
    Host: MUDr. Jana Hájková
    18:00Sváteční slovo
    Deset družiček - problém dobré pověsti (R)
    Autor a čte: Petr Raus
    18:15Krok za krokem
    Leviticus (6): Posvěcení vztahů
    Moderuje: Jiří Novák
    19:00Za obzor
    Angola
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Anna Ambrozková
    20:00Večer pod lampou
    Historie o těžkých protivenstvích církve české (2)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: J. A. Komenský, čte: Vladimír Hauser
    21:00Sváteční slovo
    Deset družiček - problém dobré pověsti (R)
    Autor a čte: Petr Raus
    21:15Doteky
    Riziko poslušnosti Bohu
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    21:45Písničky

    22:00Modlitby podle Bible
    1. Tesalonickým (11)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    22:30Čtení na pokračování
    Zeď (3) (R)
    Autoři: Jana Vlčková, J. Daniel Lupton, čtou: Bohdana Gillík
    23:00Čtení na pokračování
    Zeď (4) (R)
    Autoři: Jana Vlčková, J. Daniel Lupton, čtou: Bohdana Gillík
    23:30Čtení na pokračování
    Zeď (5) (R)
    Autoři: Jana Vlčková, J. Daniel Lupton, čtou: Bohdana Gillík
  • 01:05Bohoslužba (repríza z nedele)
    (vysílá slovenská redakce)
    05:45Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
    06:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov
    (vysílá slovenská redakce)
    07:15Zamyslenie + modlitba za Slovensko
    (vysílá slovenská redakce)
    08:00Dobrý štart - povzbudenia do dňa z Božieho slova
    (vysílá slovenská redakce)
    09:15Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
    10:15Poradňa pre mladých  
    (vysílá slovenská redakce)
    11:15Úvaha
    (vysílá slovenská redakce)
    12:00Přehled pořadů

    12:15Čtení na pokračování
    Zeď (6)
    Autoři: Jana Vlčková, J. Daniel Lupton, čtou: Bohdana Gillík
    14:00Myšlenka na den
    Výmluvy (R)
    Autor a čte: Petr Stoy
    14:15Písničky na přání

    14:45Překročit hranice
    Pod kapotou (7/12)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Lukáš Targosz
    15:00Interval
    Szidi Tobias: CD Sedmoláska (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    16:00Studna slova
    1. Královská (29/41): Nejhorší král (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    16:15Čtení z Bible 21

    16:30Magazín z kultury

    17:00Písničky

    17:15Ke kořenům
    Pláč Jeremiášův (24): Boží hněv (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Beneš
    18:00Myšlenka na den
    Výmluvy (R)
    Autor a čte: Petr Stoy
    18:05Písničky

    18:15Kanafásek
    Pohádky z tátovy hlavy (4/35): Růžová víla jde na zahrádku
    Autor: Stanislav Chromčák, čte: Jiří Daniel
    18:30Základy
    Základy (10/16): Milost - sen nebo realita?
    Autor a čte: Marek Šuba
    19:00Řeka života
    Apoštol modlitby John Hyde
    Autor: Ester Kvasňovská, čtou: Kateřina Hodecová, Daniel Zem
    20:00Pohovka
    kapela I AM THEY
    Moderuje: Štěpán Matuška
    21:00Světem Bible
    Izaiáš 64,8-65,16
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    21:30Světem Bible
    Izaiáš 65,17-66,24
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    22:00Momentky
    Momentky se Štěpánem
    Moderuje: Štěpán Matuška
    23:00Modlitby podle Bible
    1. Tesalonickým (11) (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
  • 00:00Přehled pořadů

    00:05Světem Bible
    Izaiáš 64,8-65,16 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:30Světem Bible
    Izaiáš 65,17-66,24 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    01:00Pohovka
    kapela I AM THEY (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    02:00Řeka života
    Apoštol modlitby John Hyde (R)
    Autor: Ester Kvasňovská, čtou: Kateřina Hodecová, Daniel Zem
    03:00Zrcadlo
    Pravda pod mikroskopem (136): Stvořil si člověk Boha? (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    03:15Čtení z Bible 21

    03:30Čtení na pokračování
    Zeď (6) (R)
    Autoři: Jana Vlčková, J. Daniel Lupton, čtou: Bohdana Gillík
    04:45Uši k duši
    Problém bolesti (3/4): Smysl utrpení (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    05:00Modlitby podle Bible
    1. Tesalonickým (11) (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    05:30Studna slova
    1. Královská (29/41): Nejhorší král (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    05:50Čtení z Bible 21

    06:00Ranní vysílání Rádia 7

    06:15Myšlenka na den
    Modlitba
    Autor a čte: Petr Plaňanský
    06:20Písničky, kalendárium

    06:30Biblická úvaha
    Slova
    Autor: Jana Frantíková, čte. Jitka Vyležíková
    06:45Tichý čas

    06:50Písničky

    07:00Magazín z kultury
    (R)
    07:30Stopy
    (R)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Host: Tomáš Pospíchal
    07:45Písničky

    08:00KOMPAS
    Šalamoun (22): Slovo do prázdna
    Autor a čte: Marián Možucha
    08:15Písničky

    08:30Doteky
    Riziko poslušnosti Bohu (R)
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    09:00Myšlenka na den
    Modlitba (R)
    Autor a čte: Petr Plaňanský
    09:05Písničky

    09:15Do světa
    Rádce Simeon: Jak poznám? (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
    09:30Písničky

    09:45Biblická úvaha
    Slova (R)
    Autor: Jana Frantíková, čte. Jitka Vyležíková
    10:00Za obzor
    Angola (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Anna Ambrozková
    11:15Překročit hranice
    Pod kapotou (7/12) (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Lukáš Targosz
    11:30Kdo je to?

    11:40Písničky

    11:50Myšlenka na den
    Modlitba (R)
    Autor a čte: Petr Plaňanský
    12:00Hudba R7 
    (vysílá slovenská redakce)
    13:10Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
    14:05Pohodička
    (vysílá slovenská redakce)
    15:15Do života 
    (vysílá slovenská redakce)
    16:15Poradňa pre mladých
    (vysílá slovenská redakce)
    17:00Zaujímavosti - v réžií moderátorov
    (vysílá slovenská redakce)
    18:00Klubovňa - hrdinovia viery / hostia a svedectvá
    (vysílá slovenská redakce)
    19:15Večerníček
    (vysílá slovenská redakce)
    20:00Srdce pre chválu
    (vysílá slovenská redakce)
    21:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov
    (vysílá slovenská redakce)
    22:00Kázne a vyučovania s P. Hanesom
    (vysílá slovenská redakce)
    23:15Čítanie z Biblie
    (vysílá slovenská redakce)
    23:40Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
  • 00:00Hudba R7 
    (vysílá slovenská redakce)
    01:05Psychologická poradňa (repríza z utorka)
    (vysílá slovenská redakce)
    05:45Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
    06:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov
    (vysílá slovenská redakce)
    07:15Zamyslenie
    (vysílá slovenská redakce)
    08:00Dobrý štart - povzbudenia do dňa z Božieho slova
    (vysílá slovenská redakce)
    09:15Slovo do dňa 
    (vysílá slovenská redakce)
    10:15Postavený na skale v spolupráci s D. Prince Minist
    (vysílá slovenská redakce)
    11:15Úvaha
    (vysílá slovenská redakce)
    12:00Přehled pořadů

    12:15Čtení na pokračování
    Zeď (7)
    Autoři: Jana Vlčková, J. Daniel Lupton, čtou: Bohdana Gillík
    12:45Písničky, kalendárium

    13:00Fortepiano
    Zatěžkávací zkoušky manželství
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Michal a Iveta Beranovi
    14:00Myšlenka na den
    Modlitba (R)
    Autor a čte: Petr Plaňanský
    14:15Písničky na přání

    14:45Do světa
    Rádce Simeon: Jak poznám? (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
    15:00Písničky z archivu
    Zpívá celá rodina
    Připravila: Lenka Malinová
    15:30Základy
    Základy (10/16): Milost - sen nebo realita? (R)
    Autor a čte: Marek Šuba
    16:00KOMPAS
    Šalamoun (22): Slovo do prázdna (R)
    Autor a čte: Marián Možucha
    16:15Čtení z Bible 21

    16:30Magazín z misie

    17:00Písničky

    17:45Uši k duši
    Problém bolesti (3/4): Smysl utrpení (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    18:00Myšlenka na den
    Modlitba (R)
    Autor a čte: Petr Plaňanský
    18:05Písničky

    18:15Kanafásek
    Pohádky z tátovy hlavy (5/35): Zahradník Lojza
    Autor: Stanislav Chromčák, čte: Jiří Daniel
    18:30Život víry

    Moderuje: Pavel Kohl
    Pavel Pokorný, moderuje: Lucie Pokorná
    19:00Písničky

    19:15Modlitby podle Bible
    1. Tesalonickým (11) (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    20:00Kudy kam
    Kámen úrazu
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Marek Prosner
    21:00Světem Bible
    1. Tesalonickým - úvod
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    21:30Světem Bible
    1. Tesalonickým 1,1-10
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    22:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Co tě nezabije, to tě posílí (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Míša a Milan Kramolišovi
    23:15Bohoslužba
    Manželské role (R)
    Káže: Marek Pezlar
  • 00:00Přehled pořadů

    00:05Světem Bible
    1. Tesalonickým - úvod (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:30Světem Bible
    1. Tesalonickým 1,1-10 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    01:00Za obzor
    Angola (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Anna Ambrozková
    02:00Kudy kam
    Kámen úrazu (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Marek Prosner
    03:00Do světa
    Rádce Simeon: Jak poznám? (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
    03:15Čtení z Bible 21

    03:30Čtení na pokračování
    Zeď (7) (R)
    Autoři: Jana Vlčková, J. Daniel Lupton, čtou: Bohdana Gillík
    04:00Písničky z archivu
    Zpívá celá rodina (R)
    Připravila: Lenka Malinová
    04:30Překročit hranice
    Pod kapotou (7/12) (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Lukáš Targosz
    05:30KOMPAS
    Šalamoun (22): Slovo do prázdna (R)
    Autor a čte: Marián Možucha
    05:50Čtení z Bible 21

    06:00Ranní vysílání Rádia 7

    06:15Myšlenka na den
    Vyslyšená modlitba
    Autor: neznámý, čte: Rozita Mertová
    06:20Písničky, kalendárium

    06:30Biblická úvaha
    O šťastném životě
    Autor a čte: Aleš Navrátil
    06:45Tichý čas

    06:50Písničky

    07:00Magazín z misie
    (R)
    07:30Zrcadlo
    Pravda pod mikroskopem (137): Wayne M. Becker (1/2): Je člověk pouze nahou opicí? (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    07:45Písničky

    08:00Houpací křeslo
    Vítězství v Kristu
    Moderuje: Marie Frydrychová
    Autor a čte: Marie Frydrychová
    08:15Písničky

    08:30Život víry
    (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Pavel Pokorný, moderuje: Lucie Pokorná
    09:00Myšlenka na den
    Vyslyšená modlitba (R)
    Autor: neznámý, čte: Rozita Mertová
    09:05Písničky

    09:15Nejen chlebem
    Boží děti (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Autor a čte: Saša Štěpánovský
    09:30Písničky

    09:45Biblická úvaha
    O šťastném životě (R)
    Autor a čte: Aleš Navrátil
    10:00Rozmarýna
    Křídla – příprava na poslední cestu
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Pavlína Oubrechtová
    11:15Okno do historie
    Papež nebo císař?
    Autor a čte: František Holeček
    11:30Listárna

    11:50Myšlenka na den
    Vyslyšená modlitba (R)
    Autor: neznámý, čte: Rozita Mertová
    12:00Hudba R7 
    (vysílá slovenská redakce)
    13:10Slovo do dňa 
    (vysílá slovenská redakce)
    14:05Klubovňa - hostia a svedectvá
    (vysílá slovenská redakce)
    15:15Do života 
    (vysílá slovenská redakce)
    16:15Postavený na skale
    (vysílá slovenská redakce)
    17:00Zaujímavosti - v réžií moderátorov
    (vysílá slovenská redakce)
    18:00Nádej v beznádeji / Megafón
    (vysílá slovenská redakce)
    19:15Večerníček
    (vysílá slovenská redakce)
    20:00Evergreeny
    (vysílá slovenská redakce)
    21:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov 
    (vysílá slovenská redakce)
    22:00Kázne a vyučovania 
    (vysílá slovenská redakce)
    23:15Čítanie z Biblie
    (vysílá slovenská redakce)
    23:40Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
  • 00:00Hudba R7 
    (vysílá slovenská redakce)
    01:05Klubovňa (repríza zo stredy)
    (vysílá slovenská redakce)
    05:45Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
    06:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov
    (vysílá slovenská redakce)
    07:15Zamyslenie
    (vysílá slovenská redakce)
    08:00Dobrý štart - povzbudenia do dňa z Božieho slova
    (vysílá slovenská redakce)
    09:15Hlas pre Slovensko - povzbudenie pre cirkev
    (vysílá slovenská redakce)
    10:15Rady pre vás
    (vysílá slovenská redakce)
    11:15Úvaha
    (vysílá slovenská redakce)
    12:00Přehled pořadů

    12:15Čtení na pokračování
    Zeď (8)
    Autoři: Jana Vlčková, J. Daniel Lupton, čtou: Bohdana Gillík
    12:45Písničky, kalendárium

    13:00Řeka života
    Apoštol modlitby John Hyde (R)
    Autor: Ester Kvasňovská, čtou: Kateřina Hodecová, Daniel Zem
    14:00Myšlenka na den
    Vyslyšená modlitba (R)
    Autor: neznámý, čte: Rozita Mertová
    14:15Písničky na přání

    14:45Nejen chlebem
    Boží děti (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Autor a čte: Saša Štěpánovský
    15:00Pohovka
    kapela I AM THEY (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    16:00Houpací křeslo
    Vítězství v Kristu (R)
    Moderuje: Marie Frydrychová
    Autor a čte: Marie Frydrychová
    16:15Čtení z Bible 21

    16:30Magazín z regionů

    17:00Písničky

    17:15Doteky
    Riziko poslušnosti Bohu (R)
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    17:45Písničky

    18:00Myšlenka na den
    Vyslyšená modlitba (R)
    Autor: neznámý, čte: Rozita Mertová
    18:05Písničky

    18:15Kanafásek
    Pohádky z tátovy hlavy (6/35): Vadnoucí květina
    Autor: Stanislav Chromčák, čte: Jiří Daniel
    18:30Překročit hranice
    Pod kapotou (7/12) (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Lukáš Targosz
    19:00Ke kořenům
    Pláč Jeremiášův (25): Zjevení a naplnění
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Beneš
    20:00Interval
    Moderní a současná duchovní vážná hudba (31): Sofia Gubaidulina: Offertorium
    Moderuje: Miroslav Kubíček
    21:00Světem Bible
    1. Tesalonickým 2,1-9
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    21:30Písničky

    21:45Studna slova
    1. Královská (30/41): Eliáš a období sucha
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    22:00Večer pod lampou
    Historie o těžkých protivenstvích církve české (2) (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: J. A. Komenský, čte: Vladimír Hauser
    23:00Momentky
    Momentky se Štěpánem (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
  • 00:00Přehled pořadů

    00:05Světem Bible
    1. Tesalonickým 2,1-9 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Studna slova
    1. Královská (30/41): Eliáš a období sucha (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    01:00Interval
    Moderní a současná duchovní vážná hudba (31): Sofia Gubaidulina: Offertorium (R)
    Moderuje: Miroslav Kubíček
    02:00Ke kořenům
    Pláč Jeremiášův (25): Zjevení a naplnění (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Beneš
    03:00Nejen chlebem
    Boží děti (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Autor a čte: Saša Štěpánovský
    03:15Čtení z Bible 21

    03:30Čtení na pokračování
    Zeď (8) (R)
    Autoři: Jana Vlčková, J. Daniel Lupton, čtou: Bohdana Gillík
    04:00Doteky
    Riziko poslušnosti Bohu (R)
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    04:30Život víry
    (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Pavel Pokorný, moderuje: Lucie Pokorná
    05:00Okno do historie
    Papež nebo císař? (R)
    Autor a čte: František Holeček
    05:30Houpací křeslo
    Vítězství v Kristu (R)
    Moderuje: Marie Frydrychová
    Autor a čte: Marie Frydrychová
    05:50Čtení z Bible 21

    06:00Ranní vysílání Rádia 7

    06:15Myšlenka na den
    Amen
    Autor a čte: Hana Pinknerová
    06:20Písničky, kalendárium

    06:30Biblická úvaha
    Naděje má své kořeny v paměti
    Autor a čte: Karel Řežábek
    06:45Tichý čas

    06:50Písničky

    07:00Magazín z regionů
    (R)
    07:30Uši k duši
    Problém bolesti (4/4): Proč? (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    07:45Písničky

    08:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Důvod k lásce
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Jiří Dohnal
    09:00Myšlenka na den
    Amen (R)
    Autor a čte: Hana Pinknerová
    09:05Písničky

    09:15Tematická sobota
    (Ne)bezpečnost virtuálního světa
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Adam Šulc, Vladimír Vácha, Marián Možucha
    11:15Zrcadlo
    Pravda pod mikroskopem (137): Wayne M. Becker (1/2): Je člověk pouze nahou opicí? (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    11:30Základy
    Základy (10/16): Milost - sen nebo realita? (R)
    Autor a čte: Marek Šuba
    11:50Myšlenka na den
    Amen (R)
    Autor a čte: Hana Pinknerová
    12:00Hudba R7
    (vysílá slovenská redakce)
    12:15Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
    13:15Víkendovka
    (vysílá slovenská redakce)
    14:15Slovo pravdy
    (vysílá slovenská redakce)
    15:15Evergreeny
    (vysílá slovenská redakce)
    16:00Pohľady
    (vysílá slovenská redakce)
    17:00Zaujímavosti na tému židov a Izraela
    (vysílá slovenská redakce)
    18:00Bohoslužba
    (vysílá slovenská redakce)
    19:00Hudba R7
    (vysílá slovenská redakce)
    20:00Modlitby za prenasledovaných kresťanov
    (vysílá slovenská redakce)
    21:10Bibl. vyučovania (repríza zo 715)
    (vysílá slovenská redakce)
    22:00Kairosklub
    (vysílá slovenská redakce)
    23:15Nestarnúce príbehy
    (vysílá slovenská redakce)

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.