Playlist

Živé vysílání

12:45 Písničky, kalendárium
13:00 Kudy kam
Perly jsou perly (R)
14:00 Myšlenka na den
Konec světa (R)
14:15 Písničky na přání
14:45 Překročit hranice
Prolomit ticho (8/12)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Konec světa


Playlist2

Hledat:

Následující | Týden od: 13.05.2019 do 19.05.2019 | Předchozí
Den/časInterpretNázevAlbum / Pořad
Po 20.05 13:00Host: Marek Prosner
Provází: Lucie Endlicherová
Perly jsou perly (R)Kudy kam
Po 20.05 12:56On fireNebesingle (2018)
Po 20.05 12:52Chris TomlinSatisfiedHoly Roar (2018)
Po 20.05 12:45Písničky, kalendárium
Po 20.05 12:44Sima Martausová bandSrdciaSmej sa duša moja (2016)
Po 20.05 12:15Autor: Miloš Šolc ml., čte: Pavel Hromádka
Jak život šel (5/26)Čtení na pokračování
Po 20.05 12:10IkoniumVěrný BůhJe tu něco víc (2014)
Po 20.05 12:06Adam BubíkImmanuelChci blíž ti být (2015)
Po 20.05 12:00Simona MartausováLaskonkaVyzliecť si človeka (2012)
Po 20.05 12:00GOOD WORKMezi řádkyZnamení (2016)
Po 20.05 12:00InSalvationWe shall not be shakenGod Is (2013)
Po 20.05 12:00Přehled pořadů


Po 20.05 00:00
VYSÍLÁ SLOVENSKÁ REDAKCE

INFO NA WWW.RADIO7.SK


Ne 19.05 23:57Jarka FialováLáska je trpěliváJarka Fialová Demo (2012)
Ne 19.05 23:53Michael W.SmithMajestyA New Hallelujah (2008)
Ne 19.05 23:50HeartbeatAby ma rieka zmylaKam ma zavolá (2017)
Ne 19.05 23:30Autor: Miloš Šolc ml., čte: Pavel Hromádka
Jak život šel (4/26) (R)Čtení na pokračování
Ne 19.05 23:00Autor: Miloš Šolc ml., čte: Pavel Hromádka
Jak život šel (3/26) (R)Čtení na pokračování
Ne 19.05 22:56Míša a KatyZmatkyMíša a Katy (2017)
Ne 19.05 22:30Autor: Miloš Šolc ml., čte: Pavel Hromádka
Jak život šel (2/26) (R)Čtení na pokračování
Adam BubíkPošlij mnieChci blíž ti být (2015)
Jordan SmithStand in the LightSomething Beautiful (2016)
Sarah LibermanNothing Can Separate UsI am Before You (2014)
Chris TomlinRessurection powerHoly Roar (2018)
Lothar KosseWhen I see YouRainmaker (1999)
Aneta TóthováTy si moj PastierAneta Tóthová (2013)
Ne 19.05 22:00Provází: Pavel Kohl Odeslání a opuštěníModlitby podle Bible
Ne 19.05 21:57Chris TomlinHow Sweet It IsHoly Roar (2018)
Ne 19.05 21:53Pavel Dirda, Lenka HalováTy jsi jedinýBez Tebe nikdy nedoletím (2017)
Ne 19.05 21:50Worship centralPrayMercy road (2017)
Ne 19.05 21:45HeartbeatMilujem ŤaKam ma zavolá (2017)
Ne 19.05 21:45Písničky
Ne 19.05 21:15Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
Jak procházet těžkostmi (1/2)Doteky
Ne 19.05 21:12Mark SchultzLift Up Your Hands (When You Can´t)Follow (2018)
Ne 19.05 21:05Only HisŽalm 138Přijď... (2017)
Ne 19.05 21:00Autor a čte: Jiří Krejčí
Následovat Ježíše (R)Sváteční slovo
Ne 19.05 20:57AdonaiJe má sílaV tom se setkám s Tebou (2017)
Gospel DreamYes Jesus loves meGospel Dream (2005)
Michal HromekWondering AloudConsort music (2001)
TimothyTo, čo vyspievat túžimDýchaj skrze mna (2003)
Paul BalocheMy HopeUltimate Worship 2015 (2015)
Ne 19.05 20:00Autor: Dan Drápal, čte: Jan Vytřísal
Provází: Jitka Vyležíková
Inspirovanost Písma (1/4)Večer pod lampou
The SoulBeneath The CrossTichý proud /Quiet Strams (1989)
skupina KolchetiPíseň o lásceGruzínská národní hudba (2005)
skupina KolchetiPíseň pastýřeGruzínská národní hudba (2005)
skupina SalchinoAlileGruzínská národní hudba (2005)
Ne 19.05 19:00Host: Tomáš Holcner
Provází: Pavel Kohl
GruzieZa obzor
Ne 19.05 18:56Jimmy NeedhamA Breath or TwoNot Without Love (2008)
Ne 19.05 18:52BCC WorshipDobrý BohNádej (2013)
Ne 19.05 18:15Provází: Jiří Novák Marek (10): Tři pokloněníKrok za krokem
Ne 19.05 18:13J. Velasquez, Nic GonzalesPor EscritoLove Out Loud (2008)
Ne 19.05 18:08Jiný rytmusSvětlo světaJsi s námi (2018)
Ne 19.05 18:00Autor a čte: Jiří Krejčí
Následovat Ježíše (R)Sváteční slovo
Dominika GurbalováVezmi maMedzi mnou a Tebou (2018)
Natalie GrantMake It MatterRelentless (2008)
Míša a KatyLáska hory přenášíMíša a Katy (2017)
Jason GreyBlessed BeAll The Lovely Losers (2007)
Ne 19.05 17:00Host: Petr Rattay
Provází: Lída Pohanková
Chudí mezi námi (R)Rozmarýna
Ne 19.05 16:56Jeremy CampThe AnswerThe Answer (2017)
Ne 19.05 16:51Viliam Šandor, Ewa SiposHeavy RainHeavy Rain (2016)
Ne 19.05 16:47Deep InsideTvá pomoc přijdeSpoléhám (2012)
Ne 19.05 16:30Autor a čte: František Holeček
Dobývání Říma (R)Okno do historie
Ne 19.05 16:28Mateo, TUOjcze naszKról wszechswiatow (2017)
Ne 19.05 16:24Only HisJsemPřijď... (2017)
Ne 19.05 16:16Sima Martausová bandSmej seSmej sa duša moja (2016)
Ne 19.05 16:15Písničky
Ne 19.05 16:00Host: Marek Macák
Provází: Lucie Endlicherová
Mezi generacemi (4/4): S pravdou v centru (R)Uši k duši
Ne 19.05 15:56Míša a KatyZmatkyMíša a Katy (2017)
Gaither Vocal BandSatisfiedGod Is God (1999)
Gaither Vocal BandI Heard It First On The RadioGod Is God (1999)
Gaither Vocal BandHe Came Dowm To My LevelGod Is God (1999)
Gaither Vocal BandGood, Good NewsGod Is God (1999)
Gaither Vocal BandGod Is God All The TimeGod Is God (1999)
Ne 19.05 15:30Připravil: Daniel Zeman
Jižanský gospel - Gaither Vocal Band: God is Good (R)Písničky z archivu
Ne 19.05 15:24Matt RedmanHope is marching onGlory song (2017)
Ne 19.05 15:20Mark SchultzLift Up Your Hands (When You Can´t)Follow (2018)
Ne 19.05 15:16Jiný rytmusStále stejnýJsi s námi (2018)
Proti proudu 30OdpuštěníOtevřeno (2010)
Ne 19.05 15:00Host: Oldřich Lorenc
Provází: Bohdanka Gillíková
(R)Stopy
Ne 19.05 14:55Chris Tomlin, Martin SmithJesus, Son Of GodBurning Lights (2013)
Ne 19.05 14:52Pavel DirdaJen já a tyNadarav - Nebojím se (2016)
Ne 19.05 14:47ElementumKdo jsem jáElementum - Demo (2012)
Ne 19.05 14:15Káže: Milan Mrázek
1. list PetrůvBohoslužba
Ne 19.05 14:14Pat BarrettBe Still My SoulPat Barrett (2018)
Ne 19.05 14:09HeartbeatAlelujaNa ničom nezáleží viac (2015)
Ne 19.05 14:06DonebevolajícíPřicházímDonebevolající (2009)
Ne 19.05 14:01MlasKNádherné plányChceme víc (2017)
Ne 19.05 13:55Jindra Černohorský+kapelaLabutě
Ne 19.05 13:51BetelKdyz myslenky bubnujiKdyz myslenky bubnuji
Ne 19.05 13:48Pavel Helan a kapelaNetušeiBůh (2013)
Ne 19.05 13:44CredoUsmievaváPiškvorky (2007)
Ne 19.05 13:42BobciKoho včelky chválíDaniel (1994)
KlauníciNech ten kufr na tři zámkyPojď si s námi zazpívat (2000)
Daniel RausŠípková RůženkoMísto pod sluncem (1994)
Ne 19.05 12:30Přípravila: Bohdana Gillíková
Provází: Bohdanka Gillíková
Kormidlo - U Tří oříšků (2/8): Šípková Růženka (R)Kormidlo
Ne 19.05 12:26MarnatosnahaKavárnaZ každého rožku trošku (2011)
Ne 19.05 12:23KrižiaciKoláčráno
Ne 19.05 12:19AwakenViru mámsingle (2018)

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.