Playlist

Živé vysílání

23:40 Slovo do dňa
(vysílá slovenská redakce)
00:00 Hudba R7 
(vysílá slovenská redakce)
01:05 Psychologická poradňa (repríza z utorka)
(vysílá slovenská redakce)
05:45 Slovo do dňa
(vysílá slovenská redakce)
06:15 Modlitby za prenasledovaných kresťanov
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Viděli jste anděla? - Daniel Smetana


Stanice Rádio 7

Rádio 7 je společný projekt česko-slovenského internetového a satelitního křesťanského vysílání, na kterém se podílejí česká společnost TWR-CZ a slovenská TWR-Media.

Program nabízí živé vysílání 24 hodin denně. Každá ze společností TWR-CZ a TWR-Media zajišťuje 12 hodin vysílání Rádia 7 denně. Tým TWR-CZ plně odpovídá za obsah českého vysílání. Česká redakce klade důraz na mluvené slovo, a to především na sdělení biblického poselství.

Rádio 7 vysílá přes satelit, internet a některé kabelové rozvody. O možnostech poslechu Rádia 7 se dočtete zde.

TWR-CZ připravuje na každý týden 43 pořadů pro českou část vysílání Rádia 7. Programové schéma vysílání najdete zde.

Snažíme se zůstávat v kontaktu s posluchači – nejen skrze vysílání, telefonickou, e-mailovou nebo poštovní korespondenci, ale také skrze sociální sítě. Rádio 7 má svůj profil na facebook , Instagram  a také  youtube_icon_small.

Něco z historie

Trans World Radio (TWR-CZ) od doby svého založení v roce 1990 připravovalo křesťanské pořady a vysílalo je na různých stanicích, které byly ve vlastnictví jiných společností – TWR-I, Čro Plzeň nebo Radio Proglas. Nevlastnilo žádnou svoji stanici.

V roce 2003 založily česká společnost TWR-CZ a slovenská TWR-SK (dnes TWR-Media) společnost T.W.Rádio s.r.o., registrovanou na Slovensku. Tato společnost získala licenci na rozhlasové satelitní vysílání s názvem stanice Rádio 7. Licence pro Rádio 7 byla přidělena v roce 2005 na 8 let vysílání a později prodloužena do roku 2021. K satelitnímu vysílání se později připojilo i internetové vysílání Rádia 7 se stejným obsahem.

Častý zmatek v názvech Trans World Radio a Rádio 7 lze vysvětlit tak, že Trans World Radio je název společnosti (se sídlem, zaměstnanci, s rozpočtem…), zatímco Rádio 7 je název stanice, pod kterou Trans World Radio vysílá pořady ze své produkce. Rádio 7 je viditelnou tváří našeho vysílání.

Název stanice Rádio 7 byl vybrán tak, aby se psal stejně slovensky i česky a aby symbolicky vyjadřoval nonstop vysílání. Proto tedy sedmička, která označuje 7 dnů v týdnu a zároveň je číslem Boží plnosti a požehnání.

 

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.