Playlist

Živé vysílání

16:30 Zastavení s J. A. Komenským (6): Umění, které má b
17:00 Pohovka
Mesiánská chvála (R)
18:05 Myšlenka na den
Abakuk (R)
18:30 Průsečíky
Kdo umí lépe stanovit diagnozu? (R)
19:00 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Abakuk


Dary z rukou Mistra

images/porady/dary.png

Pořad chce poukázat na působení Ducha svatého v životech lidí, kteří uvěřili v Ježíše Krista, chtějí Mu sloužit, ale uvědomují si, že bez pomoci shůry to nedokážou. Jsou stále na cestě, s různou dávkou porozumění Písmu, a přesto chtějí sdílet svoji zkušenost s působením Ducha svatého ve své službě. Potkáte se s mnoha osobnostmi z řad teologů, učitelů, kazatelů, vedoucích, ale i laiků, kteří mají k tématům spojeným s duchovními dary co říct.
Vysílací časy: středa 11:15 / repríza: čtvrtek 18:30 / noční repríza: sobota 2:15
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Jiřina Gina Čunková

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Jazyky a jejich výklad (3/4)

Jaký užitek mají jazyky, když jim nerozumíme? Není to je plácání nesmyslných slov? Jaký záměr s nimi má Bůh? S Jakubem Limrem, hostem pořadu Dary z rukou Mistra si opět budeme povídat na téma, které je pro některé jasné, jiným však nesrozumitelné. K odvaze naslouchat vás srdečně zve Jiřina Gina Čunková ve středu 21. října.

Vytisknout E-mail

Jazyky a jejich výklad (4/4)

Poslední díl pořadu Dary z rukou Mistra bude věnován studiu bohoslužebného řádu v Korintu. Co všechno musel první křesťany učit apoštol Pavel? Můžeme si vzít ponaučení i my? Poslouchejte ve středu 28. října dopoledne. Těší se na vás Jiřina Gina Čunková a Jakub Limr, pastor sboru Mozaika v Hradci Králové.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.