Playlist

Živé vysílání

12:05 Písničky
12:15 Čtení na pokračování
Hansi (21/34)
13:00 Rozmarýna
Mladí, ale šikovní (R)
14:05 Písničky na přání
15:00 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Identita v Kristu


Dary z rukou Mistra

images/porady/dary.png

Pořad chce poukázat na působení Ducha svatého v životech lidí, kteří uvěřili v Ježíše Krista, chtějí Mu sloužit, ale uvědomují si, že bez pomoci shůry to nedokážou. Jsou stále na cestě, s různou dávkou porozumění Písmu, a přesto chtějí sdílet svoji zkušenost s působením Ducha svatého ve své službě. Potkáte se s mnoha osobnostmi z řad teologů, učitelů, kazatelů, vedoucích, ale i laiků, kteří mají k tématům spojeným s duchovními dary co říct.
Vysílací časy: středa 11:15 / repríza: čtvrtek 18:30 / noční repríza: sobota 2:15
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Jiřina Gina Čunková

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Dar vedení

Jaká kritéria musí splňovat ten, kdo chce někoho vést? A jakou praxi nacházíme v Křesťanských společenstvích? A dá se charakter získat vkládáním rukou? O tom, že touha po vůdcovství je krásná a přitom náročná, se dozvíme z reprízy pořadu Dary z rukou Mistra. Hostem byl Luboš Ondráček. Uslyšíte ve středu 19. srpna po 11:15 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

O úřadech

Bůh dal lidem dary, se píše v Efezským, čtvrté kapitole, osmém verši. Ale o jakých darech je řeč? O tom si povídá Jiřina Gina Čunková s litoměřickým kazatelem Bratrské jednoty baptistů, Jarkem Plevou, v dalším z pořadů Dary z rukou Mistra 26. srpna dopoledne.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.