Playlist

Živé vysílání

22:45 Písničky
23:15 Čtení na pokračování
Žbluňk! (2/12) (R)
23:45 Písničky
00:00 Přehled pořadů, písničky
00:15 Světem Bible
1. list Janův 5,6-9 (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Vděčnost


Akademie

images/porady/akad.png

Slovo akademie původně označovalo filozofickou školu – a se školou a vzděláváním je spojeno dodnes. V tomto pořadu chceme nabídnout k poslechu přednášky, vyučování a promluvy různého zaměření, které mohou rozšířit naše obzory i vědomosti. Zaměříme se na praktická témata, jako je rodina, výchova, osobnostní rozvoj nebo správné využití času.
Vysílací časy: sobota 19:00 / reprízy: úterý 22:00, středa 13:00 / noční repríza: neděle 1:00
Stopáž: 60 minut

Odpovědný redaktor: Lenka Malinová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Dietrich Bonhoeffer

9.4.1945 byl popraven německý teolog a bojovník proti fašismu Dietrich Bonhoeffer. V první dubnové Akademii si jeho osobnost připomeneme prostřednictvím přednášky kazatele Milana Mrázka. Poslouchat můžete v sobotu 4. dubna od 19 hodin.

Vytisknout E-mail

Otázka zla a utrpení

Jak se máme postavit ke zlu a utrpení, které vidíme kolem sebe? Tuto nelehkou aktuální otázku probere v Akademii teolog Pavel Hošek. Poslechněte si ho v sobotu 11. dubna v 19 hodin.

Vytisknout E-mail

Křesťanství a ekonomie

Ekonom Tomáš Sedláček používá Bibli jako učebnici ekonomie. Začíná od Genesis a dokazuje, jak se v Bibli dá vysledovat vše, co se děje v našem dnešním světě. V Akademii 18. dubna zazní jeho přednáška o provázanosti křesťanství a ekonomie, kterou měl před lety na festivalu United.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.