• Evangelia 2018
  • Promo 2018
  • CD 2018

Živé vysílání

09:45 Biblická úvaha
Boží navštívení (R)
10:00 Za obzor
New York (R)
11:15 Překročit hranice
Proměna (8/8) (R)
11:30 Kdo je to?
11:40 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Rozcestí


Zrcadlo

images/porady/zrc.jpg

Vědecké důkazy a diskurzy, nepopiratelně ukazující na Stvořitele a jeho dokonalý plán spásy světa ve fiktivních rozhovorech profesora a jeho žáka 

Vysílací časy: čtvrtek 7:30 / repríza: sobota 11:15 / noční repríza: úterý 3:00 / premiéra na Radiu Proglas: středa 9:15
Stopáž: 15 minut
Autor: Dave Fischer
Hovoří: Pavel Hromádka, Daniel Zeman
Odpovědný redaktor: Luděk Brdečko

Pravda pod mikroskopem (120): Geny jsou geniální

"Geny jsou prostě geniální" výrok v podtitulu relace Zrcadlo, shrnující názory některých dnešních vědců, ukazuje na složitost a důmyslnou propracovanost systému genů, kterou vědci každým dnem hlouběji poznávají. Další díl seriálu Pravda pod mikroskopem nás do problematiky genů uvede ve středu 24. října po 9:15 na Radiu Proglas a Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Pravda pod mikroskopem (121): Ovlivňují geny naše chování?

V dnešní době se stalo módou svádět špatné činy a návyky na naše geny, zděděné po rodičích. Předurčují geny náš charakter, nebo je možné ho formovat, a jak? To jsou otázky pro profesora a jeho studenta v seriálu Pravda pod mikroskopem. V relaci Zrcadlo poslouchejte ve středu 31. října po 9:15 na Radiu Proglas a Rádiu 7, reprízy jsou nachystané ve čtvrtek 1. listopadu po 7:30 a v sobotu 3. listopadu ve 11:15 jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Pravda pod mikroskopem (122): Pomáhá evoluce vědeckému výzkumu?

Mezi vědci najdeme mnoho zastánců jak evoluční teorie, tak inteligentního designu. Mají tato
předporozumění chování našeho světa nějaký vliv na to, jaké objevy věda udělá nebo ne? Otázku pod pomyslný mikroskop položí profesor a jeho student. Jejich fiktivní debatu můžete poslouchat v relaci Zrcadlo od středy 7. listopadu po 9:15 na Radiu Proglas a Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.