• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

17:00 Pohovka
Pat Barrett: CD Act Justly, Love Mercy, Walk humbly (R)
18:05 Myšlenka na den
Blahoslavení působící pokoj (R)
18:30 Průsečíky
Tvorba společenských norem (R)
19:00 Písničky
19:15 Kanafásek
Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola (8/15)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Blahoslavení působící pokoj


Za obzor

images/porady/obzor.jpg

Objevte s cestovatelským magazínem končiny vzdálené i blízké, navštivte pozoruhodná místa, „ochutnejte“ místní kulturu, zvyky, jídlo, prožijte setkání s "domorodci" – to vše optikou lidí, kteří cestují se srdcem naladěným na Boha.

Vysílací časy: pátek 10:00 + neděle 19:00 / noční repríza sobota 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Pavel Kohl

Mongolsko

Dnešní doba technologií umožňuje výpravy do odlehlých končin bez nutnosti doptávání se na cestu. Jsou ale i státy, ve kterých nejlepší navigací je stále setkáním s domorodcem. Do Mongolska, ve kterém je asi desetkrát více dobytka než lidí, silnice tam téměř neexistují, a národním sportem je lukostřelba a jízda na koni se vypravíme s Milanem Hluchým. Když si naladíte pořad Za obzor  9. dubna dozvíte se také jak se účinně bránit hejnům komárů.

Vytisknout E-mail

Indie

Vypravit se na procházku městem nemusí být všude tak jednoduché jako tady u nás. Pokud po cestě nepotkáte žádné pouliční osvětlení a kolem se motají smečky psů, bude potřeba na cestu přibalit kromě světla i dost odvahy. Odvahu při průzkumu města projevil Martin Kučera, který vypráví o svém pobytu v Indii. Uslyšíte v cestovatelském magazínu Za obzor  16. dubna od 10 hodin na Rádiu 7. 

Vytisknout E-mail

Chile

Víte, která země by se dala nazvat bramborovým královstvím? Do místa, odkud pochází přes dvě stě druhů brambor, narazíte na horské vrcholky, gejzíry a také kousek Marsu, se vypravíme s Violetou Osouchovou. V pátek 23. dubna  nás v pořadu Za obzor uvítá Chile.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.