Playlist

Živé vysílání

01:00 Akademie
Proč je slušný člověk schopen páchat zlo (R)
02:00 Písničky
02:15 Dušebol
Ohlédnutí (R)
02:45 Písničky
03:00 Poklady z archivu
Laskavost (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Vyslyšené modlitby


Večer pod lampou

images/porady/lampa.png

Čtení z náročnějších, nebeletristických knih – apologetických, historických a vzdělávacích spisů autorů současných i léty prověřených

Vysílací časy: pátek 21:00 / repríza sobota 14:00 / noční repríza: čtvrtek 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Můj příběh (8)

Bůh vidí do lidských srdcí a tak nikdo z nás nemá výmluvu a nemůže dělat věci jen naoko - před Bohem se totiž neschováme. To je tlak stejně jako úleva. Co to pak znamená v otázce věčnosti - o tom je další kapitola z knihy Jana Boštíka Můj příběh, kterou uslyšíte v relaci Večer pod lampou v pátek 21. února večer.

Vytisknout E-mail

Můj příběh (9)

"Satan vidí to, co my nevidíme a ví to, co my ještě nevíme." Tahle věta, která zazní v další části čtení z knihy Jana Boštíka Můj příběh, má dalekosáhlé důsledky. Jaké, to uslyšíte v pořadu Večer pod lampou v pátek 28. února po 21:00, kdy se zaposloucháme do dalších kapitol.

Vytisknout E-mail

Můj příběh (10)

Setkání s Ježíšem v nás může budit spíše obavy než radostné očekávání, každý přece máme něco, co chceme raději schovat než vytahovat na světlo. Ale právě v takovém okamžiku je důležité vědět, že Bůh - je láska. A o lásce Ježíše Krista bude řeč v dalších kapitolách knihy Jana Boštíka Můj příběh, ze které čteme v pořadu Večer pod lampou v pátek 6. března od 21:00 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.