Playlist

Živé vysílání

19:15 Večerníček
(vysílá slovenská redakce)
20:00 Evergreeny
(vysílá slovenská redakce)
21:15 Modlitby za prenasledovaných kresťanov 
(vysílá slovenská redakce)
22:00 Kázne a vyučovania 
(vysílá slovenská redakce)
23:15 Čítanie z Biblie
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Konec grilovaného kuřete


Překročit hranice

images/porady/hran.png

Výprava za hranice běžného přemýšlení, rozhodování a jednání, na území Božích principů, která se obloukem vrátí do pozemského žití. A to pak nemusí a možná nemůže být stejné.

Vysílací časy: pondělí 14:45 / repríza: úterý 11:15 a pátek 18:30 / noční repríza: úterý 1:00
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová
Hovoří: Lukáš Targosz
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Prolomit ticho (8/12)

Chléb a voda jsou základní potraviny, bez kterých člověk nepřežije. V evangeliích se Ježíš označuje právě tak a naznačuje tím, že právě On je tím nejdůležitějším, co potřebujeme, abychom přežili. Přijměte pozvání k poslechu relace Překročit hranice, ve které budeme v pondělí 20. května ve 14:45 opět sledovat vyučování Lukáše Targosze o chlebu života.

Vytisknout E-mail

Prolomit ticho (9/12)

Síla davu a jeho schopnost strhnout k věcem nebo slovům, kterých pak litujeme, to je téma další části vyučování Lukáše Targosze v programu Překročit hranice, ve kterém v současné době posloucháme sérii s názvem Prolomit ticho. K poslechu jste zváni v pondělí 27. května odpoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Prolomit ticho (10/12)

V evangeliích často sledujeme Ježíše, jak stojí proti rozlícenému davu, který si žádá jeho smrt. A stojí tam buď sám anebo s hrstkou svých učedníků. Vždycky čelí přesile nenávisti a lží, zákonictví a sobectví. To je důležité si uvědomit, i když přemýšlíme o soudobé církvi, protože proti síle davu může obstát jenom síla Ducha. A o tom bude řeč v další části série Lukáše Targosze Prolomit ticho, kterou uslyšíte v programu Překročit hranice v pondělí 3. června po 14:45. Další reprízy budou vysílané v úterý a v pátek.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.