Playlist

Živé vysílání

01:05 Bohoslužba (repríza z nedele)
(vysílá slovenská redakce)
05:45 Slovo do dňa
(vysílá slovenská redakce)
06:15 Modlitby za prenasledovaných kresťanov
(vysílá slovenská redakce)
07:15 Zamyslenie + modlitba za Slovensko
(vysílá slovenská redakce)
08:00 Dobrý štart - povzbudenia do dňa z Božieho slova
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Picassovo pokušení - Daniel Smetana


Pohovka

images/porady/pohov.jpg

Hudební hodinka, která mapuje dění na křesťanské hudební scéně doma i v zahraničí. Nová alba, zajímaví hosté, střípky ze zákulisí, sondy do tvůrčího procesu i běžného života. Muzika, která vás z pohovky nejspíš zvedne!  

Vysílací časy: pondělí 20:00 / repríza: pátek 15:00 / noční repríza: úterý 1:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Štěpán MatuškaLenka Malinová
Odpovědný redaktor: Štěpán Matuška

Hillsong: CD Of Dirt And Grace

Australské seskupení Hillsong United nemusíme v Pohovce nijak zvlášť představovat. 22. července vás se Štěpánem Matuškou pozveme k poslechu jejich alba s názvem Of dirt and grace, které se natáčelo v Izraeli. Nalaďte si v pondělí v premiéře ve 20:00 nebo v repríze v pátek v 15:00.

Vytisknout E-mail

Představujeme: Karel Řežábek

V pořadu Pohovka se setkáme s mužem, jehož písně určitě znáte. Zpívají se po celé církvi v naší zemi. Sám je nemá spočítané a to, že velmi ovlivnil vývoj chval v naší zemi v uplynulém čtvrtstoletí, bere jako nezaslouženou milost. Lenka Malinová si bude v Pohovce povídat s Karlem Řežábkem. A samozřejmě nebudou chybět jeho písně. Poslechněte si 29. července ve 20 hodin nebo 2. srpna v 15 hodin.

Vytisknout E-mail

Christafari

Už jste někdy přemýšleli jak by zněly dnešní chválové hity ve stylu reggae? Tuto jedinečnou příležitost nám zprostředkuje kapela Christafari, která bude tentokrát hlavním tématem hudebního pořadu Pohovka. Nutno říci, že to bude pořádná jízda. K poslechu zve Štěpán Matuška. Nalaďte si v pondělí 19. srpna ve 20 hodin nebo zachyťe reprízu v pátek 23. srpna v 15 hodin.

Vytisknout E-mail

MlasK: CD Chceme víc

V tomto díle Pohovky měl Štěpán Matuška speciálního hosta - kapelu MlasK z Prahy. A přijelo jich rovnou pět! Jelikož se jedná o kapelu, složenou z mladých lidí, uslyšíme také jejich pohled na to, jak v dnešní době mladá generace vnímá Boha a chvály. Představíme si mimo jiné i jejich album, které nese název Chceme víc. Premiéru pořadu budete moci slyšet v pondělí ve 20 hodin.

Vytisknout E-mail

ALT43

Jsou mladí, nadějní, kreativní. Kapelu ALT43 ze Zlína zpovídá Štěpán Matuška v tomto díle Pohovky. A protože jejich autorská tvorba rozhodně stojí za poslech, nenechte si to ujít! Rádio7 si nalaďte poslední srpnové pondělí ve 20 hodin a nebo ještě reprízu v pátek 30. srpna v 15 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.