Playlist

Živé vysílání

02:00 Písničky
02:15 Dušebol
Ohlédnutí (R)
02:45 Písničky
03:00 Poklady z archivu
Laskavost (R)
04:00 Písničky z archivu
Josef Hurta (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Vyslyšené modlitby


Pohovka

images/porady/pohov.jpg

Hudební hodinka, která mapuje dění na křesťanské hudební scéně doma i v zahraničí. Nová alba, zajímaví hosté, střípky ze zákulisí, sondy do tvůrčího procesu i běžného života. Muzika, která vás z pohovky nejspíš zvedne!  

Vysílací časy: úterý 21:00 / repríza: středa 17:00, sobota 12:05 / noční repríza: pondělí 1:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Štěpán Matuška

Influence music

Nejen úspěšná nahrávací společnost ale i hudební uskupení, které má za cíl oslavovat Boha. To vše se skrývá pod názvem Influence Music. Prostřednictvím jejich hudby se vypravíme do slunné Kalifornie. Pořadem Pohovka provází Štěpán Matuška.

Vytisknout E-mail

Jonathan McReynolds

Pořadem Pohovka se tentokrát rozezní gospelová muzika. Novodobý průkopník tohoto hudebního žánru Jonathan McReynolds k němu přivedl už tisíce lidí a prošlapává cestu pro další generace. Jeho tvorbu vám představí Štěpán Matuška.

Vytisknout E-mail

The Brilliance

Hudební hodinka na Rádiu7 tentokrát nabídne tvorbu dvou umělců, kteří si říkají The Brilliance. Ikdyž jsou pouze dva, nebrání jim to v tom, mít zvuk jako plnohodtná kapela. Chcete vědět jak to zní? Poslouchejte Pohovku!

Vytisknout E-mail

Housefires

K oslavě Boha se tentokrát budete moci přidat v pořadu Pohovka. Doprovodí nás kapela Housefires, která vydala už čtyři živá hudební alba. V tomto pořadu uslyšíte to nejnovější. Od mikrofonu provází Štěpán Matuška.

Vytisknout E-mail

Future Of Forestry

Future Of Forestry je za prvé originální název básně od C.S. Lewise, ale za druhé taky název kalifornské kapely, kterou slyšíte v pořadu Pohovka. Jejich hudba vám otevře nové obzory.

Vytisknout E-mail

Další články...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.