• Promo 2018
  • Evangelia 2018
  • CD 2018

Živé vysílání

09:00 Myšlenka na den
Rozcestí (R)
09:05 Písničky
09:15 Do světa
Služebník Jakub: Místa vděčnosti
09:30 Písničky
09:45 Biblická úvaha
Boží navštívení (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Rozcestí


Nejen chlebem

images/porady/chleb.jpg

„Nejen chlebem živ je člověk, ale každým slovem, které vychází z Božích úst.“ Životodárný pokrm pro lidskou duši z toho nejčistšího zdroje - Bible - si můžete dopřát s pořadem Nejen chlebem, ve kterém se v ročních cyklech střídají kazatelé Božího slova. 

Vysílací časy: čtvrtek 9:15 (i na Radiu Proglas) / repríza: pátek 14:45 / noční repríza: sobota 3:00
Stopáž: 15 minut
Hovoří: Jaroslav Pleva
Odpovědný redaktor: Lída Hojková 

Svědek

V předchozím vydání pořadu Nejen chlebem rozebíral Jaroslav Pleva ilustraci s hlubokou výpovědní hodnotou - Ježíš Kristus jako "úhelný kámen". Apoštol Petr, z jehož 1. epištoly zamyšlení čerpá, navazuje výzvou, aby Kristovi následovníci byli svědky. Všem, kteří se z nejrůznějších důvodů zdráhají toto povolání přijmout, zazní jednoduché pětibodové povzbuzení v programu, který chystá redakce Trans World Radia na čtvrtek 25. října od 9:15.

Vytisknout E-mail

Moc smrti je zlomena

Do období Památky zesnulých přináší kazatel Jaroslav Pleva biblický verš, vlastně jen útržek textu: Moc smrti je zlomena. Právě v těchto dnech ale přeci čelíme víc než kdy jindy realitě smrti a konečnosti! Nalaďte si pořad Trans World Radia Nejen chlebem ve čtvrtek 1. listopadu od 9:15 a zkuste jiný úhel pohledu. Reprízu pořadu uslyšíte ještě v pátek 2. listopadu odpoledne.

Vytisknout E-mail

Návod k životu

Když přijde řeč na to, co je v životě důležité, často slyšíme něco o zdraví, prosperitě a smyslu života. Právě tyto tři oblasti zahlédne pozorný čtenář Bible v textu z knihy Přísloví. K poslechu pořadu Nejen chlebem s titulkem Návod k životu zve kazatel Jaroslav Pleva ve čtvrtek 8. listopadu od 9:15.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.