• S nadějí do každého dne
Playlist

Živé vysílání

04:45 Písničky
05:00 Nejen chlebem
Boží stavebnice (R)
05:15 Písničky
05:30 Víra nespoutaná
Tádžikistán (R)
05:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

BMW nebo favorit?


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: pondělí 10:00 / repríza: úterý 13.00, středa 03.00, sobota 11:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou SMS na číslo: 608 566 773 a také telefonicky na čísle: 515 535 485.

Ztráty a nálezy

My lidé se stále pohybujeme mezi životem a smrtí. Jeden život končí, druhý začíná. Něco ztratíme a něco najdeme. Michaela Hebelková ztratila tatínka a našla Boha, málem ztratila život a našla manžela. O ztrátách a nálezech si s ní bude Lenka Malinová povídat 25. ledna ve Fortepianu od 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Mimo mísu

Dostali jste se někdy jak se říká "mimo mísu", kdy bylo jasné, že jste někde úplně jinde než ostatní? Co jste dělali? Lucie Zídková to dobře zná. Zažila to třeba v době, kdy se z ní stala "starší" matka. O tom, jak se vypořádat se svou jinakostí, si s ní bude Lenka Malinová povídat ve Fortepianu 1. února. Rozhovor začne v 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.