Playlist

Živé vysílání

00:15 Světem Bible
Židům 4,8-11 (R)
00:45 Písničky
01:00 Concertino
Úvod do vážné hudby (R)
02:00 Písničky
02:15 Čtení na pokračování
Můj růžový život s Bohem a rakovinou (7/15) (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Proviněná, ale jen trošku


Doteky

images/porady/dot.png

„Dotýkat se lidského života Božím slovem.“ – takové je motto pořadu, jehož největší silou je důsledné propojování biblických konceptů s běžnou realitou současného člověka.

Vysílací časy: neděle 21:15/ repríza: úterý 8:30, pátek 17:15 / noční repríza: sobota 4:00
Stopáž: 30 minut
Autor: Dr. Charles Stanley
Hovoří: Pavel Hromádka
Přeložila: Míla Marková
Odpovědný redaktor: Luděk Brdečko 

Vzorec naší víry

"V životě nás křesťanů nejde o to, co děláme pro Boha ve svém vlastním úsilí. Jde tady o Krista, žijícího svůj život skrze nás, aby dotáhl do konce plány, které si určuje." - Myšlenka, kterou v pořadu Doteky rozvíjí Charles Stanley. Zaposlouchejte se do jeho vyučování na téma Vzorec naší víry v novém čase v neděli  15. září ve 20:15 a v repríze v sobotu 21. září po 10:15 na Rádiu 7. 

Vytisknout E-mail

Vliv rodiny

Naše rodina nás nesmírně ovlivnila, naši osobnost i všechny naše názory, postoje a pohledy na život. Stejně tak můžeme očekávat, že rodina, kterou budujeme ovlivní naše děti. Otázka zni: "Co s tím uděláme?" V relaci Doteky Charles Stanley ukáže, jak výchovu dětí můžeme ovlivnit osobním příkladem života v zrcadle Božího slova. Poslouchejte od neděle 22. září po 20:15 večer na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Modlitba: naše jistota

Co je klíčem k tomu, aby naše modlitby byly účinné? Charles Stanley v pořadu Doteky zmíní několik důležitých pojmů, o kterých bychom měli v souvislosti s naší modlitbou přemýšlet. Připojte se k poslechu v neděli 29. září po 20:15 a v sobotu od 10:15 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.