Playlist

Živé vysílání

13:00 Fortepiano
Co se dá najít na ulici (R)
14:05 Písničky na přání
15:00 Písničky
15:15 Biblická úvaha
Pohled upřený na Ježíše (2/2) (R)
15:25 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Výhybky


Čtení na pokračování

images/porady/cetba.jpg

Každé pondělí, středu a pátek po poledni je pro vás připraveno setkání s knihami, které stojí za přečtení… přesněji za poslech :-)

Vysílací časy: pondělí, středa, pátek 12:15 / repríza všech tří v týdnu odvysílaných dílů: neděle 22:30 - 24:00 / noční repríza: úterý, čtvrtek, sobota 3:30
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor: Lenka Malinová

Můj růžový život s Bohem a rakovinou

Ve čtení na pokračování nabízíme k poslechu zejména autentické příběhy. Budeme v tom pokračovat i nadále. První kniha, kterou otevřeme  v našem čtyřiadvacetihodinovém vysílání, obsahuje příběh ženy, která od rohu 2007 bojuje s rakovinou.

Při prvním výskytu rakoviny podstoupila operaci a za nějakou dobu byla propuštěna z nemocnice jako stabilní pacient. O téměř pět let později přišla jako blesk z čistého nebe stejná diagnóza. Další dvě operace ani následná chemoterapie nepomohly, až nový lék zastavil růst metastáz. Začala psát blog a dopisy Bohu, jehož blízkost vnímala ve všech krásných, ale i těžkých obdobích svého života. Navzdory onkologické diagnóze prožívala nejlepší období svého života.

Z knihy Coriny Kohlröde-Warnkenové Můj růžový život s Bohem a rakovinou, kterou vydalo roce 2018 nakladatelství Paulinky, bude číst od 12. září vždy ve 12:30 Alena Pavlatová. Reprízu naladíte každý všední den od 23:15.

Vytisknout E-mail

Z pokolení na pokolení

O životě v Severní Koreji mnoho nevíme a ještě méně informací máme o křesťanech, kteří tam žijí. Víme jen, že tam jsou. Ve čtení na pokračování budeme mít možnost nahlédnout do života jedné křesťanské rodiny, která dokázala udržet při životě poselství evangelia v jednom z nejbrutálnějších protikřesťanských režimů, jaké lidstvo zná, po více než padesát let. Od pátku 25. října budou ve čtení na pokračování číst z knihy Erica Foleyho Z pokolení na pokolení, kterou vydal Hlas mučedníků, Vlastimil Brůža a Lenka Malinová.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.