• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

19:15 Kanafásek
Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola (8/15)
19:30 Písničky
19:45 Pravda pod mikroskopem
Evoluce (1/5) (R)
20:00 Písničky
20:15 Světem Bible
Matoušovo evangelium 13,22–32

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Blahoslavení působící pokoj


Řeka života

images/porady/reka.jpg

Příběhy lidí, kteří se vydali k pramenům a jejichž osobní víra v Krista ovlivnila mnohé další. Příběhy z doby nedávné, stejně jako exkurze daleko do minulosti.

Vysílací časy: středa 10:00 / repríza: čtvrtek 13:00, neděle 22:00 / noční repríza: pátek 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

David Zeisberger

Jednota bratrská, ta stará i obnovená, dodnes fascinuje svými řády, duchovností, bibličností - a také misijním zápalem a ochotou jednotlivců položit vlastní život pro záchranu těch druhých. Relace Řeka života tentokrát přináší příběh jedné z výrazných osobností Jednoty - Davida Zeisbergera, kterému také přezdívali Apoštol indiánů; 11. dubna uplynulo totiž rovných 300 let od jeho narození. Pořadem provází Saša Štěpánovský, pastor Křesťanského společenství v Kutné Hoře. Poslouchejte ve středu 14. dubna na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

James Dobson

Řeka života tentokrát přináší životní příběh muže, který se nebojí nahlas mluvit o Božích řádech - a to navzdory posměchu a nepříjemnostem. Zároveň ho tato jeho osobní statečnost postavila tváří tvář třem americkým prezidentům, kterým radil v otázkách postavení a ochrany rodin. Řeč je o americkém psychologovi a hlavně křesťanovi Dr. Jamesi Dobsonovi, jehož knížky hojně vycházejí i v češtině a který se 21. dubna dožívá 85 let. Pořad uslyšíte v 21. dubna od 10 hodin na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.