Playlist

Živé vysílání

22:00 Kázne a vyučovania s P. Hanesom
(vysílá slovenská redakce)
23:15 Čítanie z Biblie
(vysílá slovenská redakce)
23:40 Slovo do dňa
(vysílá slovenská redakce)
00:00 Hudba R7 
(vysílá slovenská redakce)
01:05 Psychologická poradňa (repríza z utorka)
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Plevel a květiny


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Druhá kniha o Bohu

Příroda a její ochrana je velké téma současnosti. Už proto, že má i svoje extrémy. Jak se moudře chovat k přírodě a co se z ní či od ní lze naučit, o tom všem bude řeč v dalším pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu, jehož hostem bude tentokrát Pavel Světlík, představitel organizace A Rocha. Poslouchejte v sobotu 13. července po 8 ráno. 

Vytisknout E-mail

Čas pod zámkem

Nesnídám, nesvačím, nestihnu to, nestačím... Tenhleten večerníčkový popěvek je pro mnohé z nás více než příznačný. Co dělat pro to, abychom byli pány svého času, aby čas neopanoval nás? Do prázdninových volných dní přinesou ne zcela letní téma Lucie Endlicherová a její host, finanční ředitel festivalu UNITED a manažer jedné z vsetínských firem Ondřej Hurta. Přijměte pozvání do pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu 20. července po 8 ranní. Reprízu poslouchejte ve středu jen na Rádiu 7. 

Vytisknout E-mail

Práce, přátelství a duchovní doprovázení

Blízké vztahy mohou někdy paradoxně limitovat třeba společnou práci nebo duchovní službu. Ale - také nemusí. Jak se podařilo skloubit práci, přátelství a také duchovní doprovázení se ptal svých kolegyní za mikrofonem Kateřiny Hodecové a Lucie Endlicherové Petr Húšť. Rozhovor uslyšíte v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu v sobotu 3. srpna po osmé ranní.

Vytisknout E-mail

Minimum potřebné ke spokojenému životu

Mnozí prožíváme letní dny jako prostor k zastavení se, odpočinku, rekreaci. Dobrý prostor k přemýšlení o tom, co vlastně tvoří základ, bez něhož už by život člověka nebyl - nebyl člověčí nebo nebyl životem. Minimum potřebné ke spokojenému život chtějí shromáždit společným rozhovorem moderátorka Lucie Endlicherová a Marek Bužga, vyučující na Lékařské fakultě Ostravské univerzity a starší ostravského Křesťanského společenství. Buďte s námi v sobotu 27. července po osmé ranní v relaci Na sobotní frekvenci Proglasu.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.