• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

19:30 Písničky
19:45 Pravda pod mikroskopem
Evoluce (1/5) (R)
20:00 Písničky
20:15 Světem Bible
Matoušovo evangelium 13,22–32
20:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Blahoslavení působící pokoj


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00, sobota 0:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Duchoslav, Tomáš Samiec
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Výhra v loterii, nebo ten největší strašák?

Slovo zodpovědnost může na někoho působit jako pověstný červený hadr na býka, na druhého jako automatická výzva k zapojení se a přijetí vlastního podílu. Co dělá zodpovědnost se životem? Jak najít tu svou vlastní, jak ji naplňovat a stát v ní? Tyto otázky stály na začátku rozhovoru Lucie Endlicherové s kazatelem Církve bratrské v Opavě Matúšem Kušnírem. Přidejte se k jejich uvažování v programu Na sobotní frekvenci Proglasu 10. dubna od osmé ranní.

Vytisknout E-mail

Řeč jako dar

Komunikace je největší dar, říká jedno latinské přísloví. Jenomže praxe ukazuje, že mezilidská komunikace přináší také mnoho problémů a ne-dorozumění. Právě proto bude hostem dalšího pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu překladatel a publicista Dan Drápal. Host, který má dost co říct o daru řeči, významu slov i o tom, kde vznikají problémy. Ve studiu s Kateřinou Hodecovou ho zastihnete od 8 hodiny ranní v sobotu 17. dubna.

 

Vytisknout E-mail

Kavárna místem pro setkání

Setkávání s lidmi nám přináší radost, potěšení nebo nové výzvy či dokonce hořkosti. Každý den potkáváme nespočet mužů a žen, které buď míjíme nebo s nimi naopak trávíme spoustu času. Nikdy nevíme, co nás po rozhovoru s nimi čeká a jaký dopad naše setkání bude mít. Jaké to ale je potkávat se v kavárně a pozorovat, jak kvalitní káva i prostředí spojuje lidi? O práci v kavárně a službě v místní církvi si bude v programu Na sobotní frekvenci Proglasu povídat Jan Duchoslav s provozovatelem Hosana Café ve Varnsdorfu Janem Šimkem. Přidejte se k poslechu v sobotu 24. dubna v 8 h ráno.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.