Playlist

Živé vysílání

00:05 Světem Bible
2. Timoteovi: Úvod (R)
00:30 Světem Bible
2. Timoteovi 1,1-8 (R)
01:00 Pohovka
Amanda Lindsey Cook: CD House on a Hill (R)
02:00 Řeka života
Středověcí myslitelé (6): Albert Veliký (R)
03:00 Zrcadlo
Pravda pod mikroskopem (149): Vidět duhu oběma očima (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Koupání


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Jak se propojit s dnešními dětmi?

„Tak jak bylo ve škole?“ Tohle je asi nejhorší „propojovací“ otázka směrem k dětem a dospívajícím. Ptáte se proč? A co tedy udělat pro to, abychom s dnešními dětmi našli společnou řeč? Přijměte pozvání k poslechu pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu, kterým vás bude provázet Kateřina Hodecová v rozhovoru s Eliškou Krmelovou, autorkou a vedoucí lektorkou preventivních programů Etické dílny®. A můžete se i zapojit - když nám napíšete svou zkušenost: V jaké situaci jste pocítili, že jste měli na děti (vlastní, ale i cizí) vliv? Svoje odpovědi posílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.