Playlist

Živé vysílání

16:30 Magazín
Série videí "Důvody, proč není tak hloupé věřit v Boha"; Modlitby za uzdravení srdce Evropy; Modlitb
17:00 Pohovka
Chvály, které mi změnily život (R)
18:05 Myšlenka na den
Chirurgická ambulance (R)
18:30 Průsečíky
Umělá inteligence v průmyslové výrobě (R)
19:00 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Chirurgická ambulance


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00, sobota 0:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Štěpán MatuškaPetr Húšť 
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Boží načasování

Existuje něco jako Boží načasování? A jestli ano, jak ho v našich životech rozpoznat? I biblická kniha Kazatel mluví o čase a obdobích poměrně obsáhle. Jak můžeme rozpoznat období ve kterém se právě teď nacházíme a jak být trpěliví a očekávat Boží načasování - nejen o tom se bude bavit Štěpán Matuška s Josefem Kohoutkem v pořadu Na sobotní frekevenci Proglasu  v sobotu 26. září po 8 ranní.

Vytisknout E-mail

Manželství - jak na to

Nedávno jsem slyšel hlášku, že manželství je jako město. Ti kteří jsou mimo něj, se chtějí do něj dostat, a ti kteří jsou v něm, by chtěli ven. Je idealistické si myslet, že lidé mohou být v manželství šťastní? Je možné, aby bolesti, které jsme si ve vztazích způsobili, byly uzdraveny? Co musíme udělat sami a co pro naše a v našem manželství může vykonat Pán Bůh? O „štěstí v lásce“ si na bude Na sobotní frekvenci Proglasu bude povídat Petr Húšť s lektory a poradci Petrem a Irenou Smékalovými. Poslouchejte v 8 hod ráno v sobotu 3. října.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.