Playlist

Živé vysílání

05:30 Překročit hranice
Bůh plný emocí (1/4): Co Ježíši udělalo radost (R)
05:45 Písničky
06:00 Přehled pořadů, písničky
06:15 Tichý čas
06:25 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Bezkontaktnost


Magazín je zpět (a další úpravy ve vysílání)

Víme, že to základní, co můžeme - a máme - ve vysílání dělat, je odkazovat ke kořenům, k tomu podstatnému a důležitému - k Boží lásce k člověku a nabídce věčného života.
A přesto bychom neradi vysílali tak, jako by současné situace nebylo. Ve vysílání slýcháte aktuální myšlenky na den (tento týden například z pera našeho spolupracovníka Petra Plaňanského nebo dlouholeté autorky pořadů Houpací křeslo Marie Frydrychové), v poledne se přidáváme k modlitbám v čase epidemie, po 20. hodině s díky myslíme na všechny, kdo "stojí v první linii".
Do vysílání se také vrací každodenní magazíny. Bez určení zaměření vám každý den v 16:30 (s reprízou druhý den po sedmé ranní) chceme přinášet informace, které by možná jinde nezazněly - knižní tipy do této doby, upozornění na nejrůznější křesťanské akce, které se různými způsoby přesouvají do kyberprostoru (a není jich málo), příběhy lidí, kterých se koronavirová epidemie dotýká nejrůznějším způsobem.

Vytisknout E-mail

Z klidu domova

Nejspíš už jste v našem vysílání zaznamenali – od úterka v něm nenajdete pozvánky, a magazíny pouze v upravené, zeštíhlené podobě. V dopoledním programu po deváté hodině nově najdete reprízu Kanafásku z předchozího večera – chceme tak potěšit děti, které jsou teď doma a mohou také poslouchat. Rádi bychom také upozornili na čas vysílání bohoslužeb – pokud u vás ve společenství není možné přenášet bohoslužby online, pusťte si je v našem vysílání – v neděli je jedna k poslechu po deváté dopolední a pak ještě v odpolední čas po 17. hodině.
„Pojďme se spojit k modlitbám a uctívání napříč církvemi, městy i národem,“ stojí v záhlaví prohlášení, které 10. března společně vydali zástupci několika modlitebních iniciativ u nás – namátkou David Kafka, Petr Šimmer, Šárka Šimečková, Mirek Grunsberg, David Loula a další. Výzva volá ke sjednocení v modlitbách v čase mezi 21. a 22. hodinou každý den a je reakcí na události současné doby, kdy se nedějí věci, které bychom si naplánovali, ale reakcí křesťanů může být právě společná modlitba. Podrobnosti o této iniciativě najdete také na webových stránkách www.ceskobohu.cz v sekci Spojení v modlitbě.
Vy, kdo jste osamělí a potřebujete pomoci, např. s nákupem nebo donáškou léků a neměli byste se na koho obrátit, humanitární organizace ADRA nabízí pomoc proškolených dobrovolníků, kteří zařídí vše potřebné.
NEBOJ SE… Tohle slovo je v Bibli tolikrát, že je jasné, jak důležité, jak podstatné je pro život člověka zde na Zemi. Možná, že si to v těchto dnech uvědomujeme o to více. Nebojme se. Život není jen teď a tady. Má svůj přesah a pokračuje do věčnosti – té důležitější části našeho bytí.
Pamatujeme v modlitbách na vás všechny, které jakýmkoliv způsobem současná situace zasáhla. Děkujeme, že můžeme být s vámi – i v těchto dnech.

Vytisknout E-mail

Potvrzení o darech za rok 2019

Jedna z nejhezčích prací v roce. Chystáme a balíme potvrzení o darech pro ty, kdo podpořili naši práci v roce 2019. S velkým díkem rozesíláme obálky na spoustu míst po celé naší vlasti, a ještě mnohem dál.
Jsme vděční, že máme co a komu posílat . Pokud byste objevili nějakou nesrovnalost nebo potřebovali potvrzení v jiné podobě, než v jaké doputuje k vám do schránky, dejte nám vědět, rádi vše opravíme.2020 potvrzeni

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.