• Promo 2018
  • CD 2018
  • Evangelia 2018

Živé vysílání

20:00 Večer pod lampou
Bůh Otec (9)
21:00 Sváteční slovo
Zemská brána (R)
21:15 Doteky
Naděje - kotva naší duše (1/2)
21:45 Písničky
22:00 Modlitby podle Bible
1. Tesalonickým (3)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Zemská brána


Cesta kolem světa

Většina cest má i svůj cíl. Manželé Eliška a Tomáš Vachutkovi si za cíl svých cest vybrali poznat tento svět a jeho Stvořitele. Jedno dlouhé putování odstartuje v pořadu Za obzor v neděli 16. listopadu po 19. hodině. Při první výpravě nás čeká zastávka v rušném velkoměstě - uvítá nás Dubaj. (Záznam setkání poslouchejte v úterý 20. 11. v 10 dopoledne.) To bude ovšem teprve začátek. 

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Rádio 7 k zachycení nejen ve vysílání

Rádio 7 pro vás vysílá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ale nejen rozhlasovým vysíláním (a posloucháním) živ je posluchač. 
Tak například můžete některé naše programy najít k poslechu (a někdy i ke zhlédnutí) na našem kanálu na YouTube. Nově zde najdete např. první část série Lukáše Targosze s názvem Nic, svědectví Vlasty Čechové nebo biblickou úvahu Davida Nováka s titulkem Požehnal jim. 
Znáte někoho, kdo by se rád zaposlouchal do našich programů, ale nemá doma internet, satelit ani kabelovou televizi? Každý měsíc připravujeme výběr pořadů z předchozího měsíce vysílání; ke stažení (a případně vypálení a tedy i předání někomu dalšímu) je zde.
Další možností, jak zjistit více z našeho života, je začíst se do našeho zpravodaje Anténa. Pokud nedoputoval do vaší schránky, stačí zalistovat na webu a dostat se sem
No a pak jsou tu ještě další možnosti. Věděli jste například o archivu relace Světem Bible na portálu ttb.twr.org
Děkujeme, že jste s námi. 

Vytisknout E-mail

Nová CD pro vás - k poslechu i k rozdávání

Sbírka CD z naší produkce se rozrůstá. Kromě trojice pohádkových nahrávek (hodí se je připomenout na sklonku prázdnin, no ne?) nově také druhé průřezové CD mapující naši produkci "Jsme tu proto, aby slovo mohlo znít" a nahrávka všech evangelií v českém ekumenickém překladu, čtou Vladimír Hauser, Jiří Hajdyla, Pavel Hromádka a Michal Bumbálek, hudba Antonín Strnad, Petr Bienert, Jonatan Kaleta a Jakub Pípal.
Ozvěte se, rádi pošleme i k vám.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.